کد خبر: ۹۴۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
خرید فالوور یک شیوه افزایش سریع تعداد فالوور در اپلیکیشن اینستاگرام است. تعداد بالای فالوور از جمله مواردی است که می‌تواند پیج اینستاگرام شما را از پیج رقبا متفاوت سازد. خرید فالوور واقعی به لحاظ رده‌بندی الگوریتم اینستاگرامی نیز موجب ارتقا پیج شما خواهد شد. از طرفی تعداد فالوور باعث جلب شدن اعتماد فالوور‌های جدید شما می‌شود؛ بنابراین لازم است به این نکته توجه کنید که یک کسب و کار به هیچ عنوان نباید نسبت به اهمیت خرید فالوور برای اینستاگرام بی توجه بوده و آن را نادیده بگیرد؛ زیرا که میزان دیده شدن پیج شما در اینستاگرام بستگی مستقیم به تعداد فالوور صفحه دارد.

 در این مطلب قصد داریم به تاثیر خرید فالوور و نقش آن بر روی فعالیت‌های اینستاگرامی شما، بپرازیم. اگر از آن جمله افرادی هستید که در نظر دارید صفحه شخصی خودتان را به عنوان یک بلاگر یا یک کسب و کار در اینستاگرام راه اندازی کنید و به دنبال ارتقای آن به وسیله خرید فالوور هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا به انتها بخوانید.

چرا دنبال کننده‌های اینستاگرام مهم هست

چرا فالوور های اینستاگرام مهم هستند

اینستاگرام یک پلتفرم بسیار مناسب برای ارتباط مستقیم با مخاطب است. همچنین این شبکه اجتماعی به صاحبان و دارندگان یک کسب و کار فرصت تبلیغ محصول یا خدمات را با کمترین صرف هزینه نسبت به سایر روش‌های بازاریابی و تبلیغات می‌دهد. استفاده از اپ اینستاگرام برای تبلیغ در هر شغلی یک راهکار بسیار به صرفه و راحت است. اگر از اینستاگرام به شیوه صحیح استفاده کنید به موفقیت شما کمک خواهد شد. اینستاگرام کمک می‌کند تا مشتریان به سمت شما جذب شده و شهرت کسب و کار شما به این طریق افزایش پیدا کند. همین امر مساله خرید فالوور را حائز اهمیت می­کند. بسیاری از کسب و کار‌ها موفقیت زیادی را به واسطه اکانت اینستاگرام خود کسب نموده‌اند. در این شبکه اجتماعی فالوور بیشتر منجر به تبلیغات بیشتر برای شما خواهد بود؛ زیرا افراد بیشتری شما را می‌بینند، شما را دنبال می‌کنند و محتوا و محصولاتتان را به یکدیگر توصیه می‌کند. در واقع باید بدانید که فالوور در اعداد بالا به خودی خود نوعی تبلیغ است و در دیده شدن یک پیج تاثیر مثبت زیادی دارد. اما مسیر جذب فالوور بالا می‌تواند بسیار پرفراز و نشیب باشید. این امر نیازمند صرف وقت بسیار زیادی برای ارتباط با مخاطب و تولید محتوای با کیفیت است. یک راه حل سریع و مطمئن برای جذب فالوور بیشتر در کنار فعالیت و تولید محتوای بهینه برای این شبکه اجتماعی خرید فالوور از یک مرکز معتبر است. ما در ادامه توضیحات بیشتری درباره خرید فالوور و انواع آن به شما ارائه خواهیم کرد.

انواع فالوور در اینستاگرام


چرا فالوور های اینستاگرام مهم هستند

پیج‌های پر بازدید اینستاگرام با ترفند و شیوه‌های گوناگون سعی در بالا بردن اعتبار پیج خود دارند. خرید انواع فالوور یک روش کاملا تضمینی برای افزایش راندمان پیج شما است. انواع فالوور در اینستاگرام را می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلفی دسته‌بندی کرد، شامل انواع فالوور فیک، فالوور غیر فیک و غیر فعال، فالوور واقعی غیر فعال و فالوور واقعی فعال که در ادامه به شرح کامل آن‌ها خواهیم پرداخت.

فالوور فیک: اگر بخواهیم تعریف دقیقی داشته باشیم باید بگوییم خرید فالوور فیک منجر به افزایش عدد followers (دنبال کنندگان) پیج شما خواهند شد. این فالوور ها علاوه بر عدد فالوور تاثیر چندانی روی روند فعالیت پیج اینستاگرام شما ندارند. این فالوورها تاثیری بر لایک پست، کامنت گذاشتن، ویو ویدئوها و ... نخواهند داشت.

فالوور غیر فیک غیر فعال: این فالوورها برعکس فالوورهای فیک که فقط یک اسم و عکس هستند توسط شخص ساخته شده و به وسیله یک فرد کنترل می‌شوند. در اصطلاح به این نوع فالوور، فالوور واقعی یا فالوور ایرانی نیز گفته می‌شود.

چرا دنبال کننده‌های اینستاگرام مهم هست

فالوور واقعی غیر فعال: با خرید فالوور واقعی غیر فعال، پیگیرهای خاموش را به پیج خود فراخوانده اید. این نوع فالوورها پست‌های شما را دیده اما لایک نکرده، کپشن پست‌ها را خوانده اما کامنت نگذاشته، ویدئوها را دیده وعکس‎العملی در قبال پست‌های شما نداشته و دایرکت نیز ارسال نمی‌کنند.

فالوور واقعی فعال: این نوع فالوورها سرمایه اصلی یک پیج به شمار می‌روند. به صفحه شما و مطالب آن علاقه نشان داده، آن را پیگیری نموده، پست‌های شما را لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند، برای شما دایرکت پیام می‌فرستند و به استوری‌ها واکنش نشان می‌دهند.
انتخاب بهترین نوع فالور؛ فیک یا واقعی؟

به طور کلی دریافتیم چهار نوع فالوور وجود دارد شامل:

فالوور فیک

فالوور غیر واقعی غیر فعال

فالوور واقعی غیر فعال

فالوور واقعی فعال

از میان این چهار نوع فالوور، فالوورهای نوع اول و دوم در انواع سایت‌های مربوط به خرید فالوور به فروش می‌رسند. اغلب سایت‌های فروش فالوور، فالوورهای نوع اول و بیشتر نوع دوم را به فروش می‌رسانند. لازم است بدانید که خرید فالوور فیک موجب می‌شود تا مخاطب فیک وارد پیج شما شده که تاثیر مثبتی بر برندینگ شما ندارد. بر اساس الگوهای جدید اینستاگرام پست‌ها فقط به مخاطب واقعی نشان داده می‌شوند. با این تعاریف و تفاسیر خرید و استفاده از فالور واقعی برای اینستاگرام و پیج مشتریان توصیه می‌شود.

خرید فالوور به صورت اینترنتی از وب سایت معتبر


خرید فالوور در انواع مختلف که به آن اشاره شد به فروش می‌رسد. خرید فالوور فیک هزینه بسیار کمی داشته اما کاربرد چندانی ندارد و چه بسا که می‌تواند تاثیر منفی نیز بر روند کاری شما داشته باشد. چرا که ربات‌های هوشمند اینستاگرام قابلیت تشخیص فالوورهای غیرفعال و غیر واقعی را داشته و این امر سبب کاهش رده صفحه شما می‌شود. لذا لازم است زمان خريد فالوور از جايی معتبر و شناخته شده خريد کند تا مشاوره مفیدی نسبت به نوع فالوور به شما ارائه دهند.

نکته مهم و حایز اهمیت در زمان خرید فالوور این است که خریدن فالوور به صورت گام به گام و در چند مرحله انجام شود تا تفاوت زیادی بین تعداد لایک پست‌ها و تعداد فالوور وجود نداشته باشد. بهتر است که نسبت تعداد لایک با تعداد فالوور مرتبط باشد. در حال حاضر امکان دریافت خدمات خرید فالوور اینستاگرام برای مشتریان از طریق وبسایت‌های زیادی فراهم شده است. مرحله بعد از خرید فالوور از طریق سایت‌های مورد نظر مربوط به خریدن فالوور مهم‌ترین کار حفظ فالوورهای جذب شده و تبدیل آن به دنبال کننده مستمر است. این امر میسر نخواهد شد مگر با ارائه خدمات مناسب، تولید محتوای جذاب و به روز، ارائه خدمات مطابق سلیقه مشتری، جلب رضایت مشتریان و ... تا فالوورها را از بیننده به خریدار و در گام بعدی تبدیل آن‌ها به مشتری دائمی و وفادار الویت شما است.

چرا دنبال کننده‌های اینستاگرام مهم هست

سخن پایانی

در حال حاضر با گسترش تکنولوژی و استفاده مداوم از اینترنت از آن به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات نیز استفاده می‌شود. در تبلیغ ارتباط مستقیم با مخاطب بسیار مهم و ضروری است. دارندگان وبلاگ و یا یک کسب و کار باید به دنبال ارتباط دو سویه با مشتریان خود باشند. اينستاگرام یک بستر مناسب برای ارتباط مستقیم با مخاطب است که در این مسیر علاوه بر ارائه برند و محصول خود به مخاطب به واسطه ارتباط مستقیم با آن ها می‌توانید به خوبی پرسونای خود را نیز شناسایی نمایید. تعداد فالوور نقش بسیار موثری در محبوب بودن و مورد توجه واقع شدن یک پیج اينستاگرامی دارد که منجر به اعتماد کاربران جدید نیز خواهد شد. یکی از اقداماتی که افراد زیادی برای مدیریت پیج اینستاگرامی خود انجام می دهند، تلاش برای افزایش فالوور است که برای این منظور اقدام به خرید فالوور می‌نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری