کد خبر: ۹۲۵۴۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۸
شبکه سی ان ان پنجشنبه شب گزارش داد که جو بایدن در اولین روز بعد از تحلیف، دستورات اجرایی ترامپ را متوقف و یا به تاخیر خواهد بایدن یکساعته دستورات اجرایی ترامپ را لغو خواهد کردانداخت.

به گزارش اعتدال؛ جن پسکی سخنگوی تیم انتقالی بایدن به خبرنگاران گفت: رییس جمهوری منتخب از همان روز اول بعد از تحلیف طی یادداشتی دستورات اجرایی ترامپ در روزهای آخر دولت وی را متوقف و یا به تاخیر خواهد انداخت.

به گفته پسکی، یادداشت بایدن درست در بعدازظهر ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) پس از پایان مراسم تحلیف اجرایی خواهد شد.

به نوشته سی ان ان، این یادداشت بخشی از فشار گسترده ای است که تیم انتقالی بایدن تصیم دارد تا بلافاصله چندین سیاست دونالد ترامپ را لغو کند.

شبکه سی ان ان پیش از این گزارش داده بود که منصوبان سیاسی ترامپ در حال برنامه ریزی آرایه ای از مقررات لحظه آخری از جمله قوانینی که روند مهاجرت را محدودتر می کند، قبل از تحلیف بایدن هستند.

در صورت تایید آرای الکترال کالج بایدن در کنگره، وی در تاریخ ۲۰ ژانویه بعد از مراسم تحلیف به عنوان رییس جمهوری جدید آمریکا، مسوولیت خود را در کاخ سفید شروع خواهد کرد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
0
1
آرزو بر جوانان عیب نیست! خیلی عجله نکنید همانطور که اوباما میراث بوش را پاسداشت از آن کم که نکرد بر آن افزود بایدن هم هرگز از دستاوردهای ترامپ چشم پوشی نخواهد کرد.نکنه فکر کردید اونجا هم مثل ایرانه یکی مثل ژنرال زنگنه بیاد یک روزه ...کنه تو طرحی که ملیاردها هزینه براش شده وهزاران کارشناس روش کار کردن بعد از چند سال دوباره بیاد به قیمت به آشوب کشیدن مملکت وریخته شدن صدها خون دوباره بگه کارت سوخت احیا بشه وکسی حتی نگه بالا چشت ابروست!!! اونجا اگه ترامپ هم باشی باید یه روز جواب بدی برا مملکت چقد آورده داشتی وچقد هزینه.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری