کد خبر: ۹۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
سردار جاویدان فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: صبح امروز طی یک عملیات غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و دستبند پلیس این قاتل جنایتکار را روبه روی میز قاضی قرار داد. قاتل دارای سوابق متعدد جنایی از جمله 2 فقره قتل غیر عمد، اسید پاشی و سرقت منجر به آزار و اذیت نیز می باشد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل 2 زن و یک کودک پس از یک سال فرار خبر داد.

به گزارش اعتدال ؛ سردار "علی اکبر جاویدان" گفت: در پی کشته شدن 2 زن و یک پسربچه 5 ساله در آبان ماه سال گذشته در محله سید حشمت شهر اسلام آباد غرب، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

دستگیری قاتل فراری چند زن و کودک در کرمانشاه

فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان این مطلب که قاتل در زمان جنایت به قید وثیقه به جرم اسید پاشی در مرخصی بوده، گفت: به دنبال جنایت قاتل در طول یک سال گذشته دائماً با هدف فرار از چنگال قانون محل سکونت خود را تغییر می داده است.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی دراین مدت در حال رصد مخفیگاه قاتل بودند، افزود: با انجام کار اطلاعاتی و فنی ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل در شهر تهران شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: صبح امروز طی یک عملیات غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و دستبند پلیس این قاتل جنایتکار را روبه روی میز قاضی قرار داد. قاتل دارای سوابق متعدد جنایی از جمله 2 فقره قتل غیر عمد، اسید پاشی و سرقت منجر به آزار و اذیت نیز می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری