کد خبر: ۹۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

ما در طول زندگی برای سلامتی خود، کارهایی را باید انجام دهیم و به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهیم. کارهایی مثل ورزش کردن، رژیم غذایی سالم، انجام آزمایش‌های سالانه مورد نیاز، معاینه به موقع را به طور منظم انجام دهیم.

اما با وجود مشکلاتی، شرایطی فراهم شده است که رفتن به آزمایشگاه برای تعدادی از افراد دشوار است، اما جای نگرانی نیست، هوم کا با انجام آزمایش در منزل این مسئله را به راحتی حل کرده است.

اگر علاقه‌مند هستید تا با آزمایش در منزل غرب تهران توسط هوم‌کا آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید.پیشگیری بهتر از درمان

همه ما جمله معروف پیشگیری بهتر از درمان است را شنیده‌ایم. برای این کار پیش نیازهایی وجود دارد مثل انجام آزمایش‌های مورد نیاز در زمان درست که به درمان زودهنگام و حتی پیشگیری بسیار موثر است.

برای یک زندگی شاد و سالم باید بدن و ذهنی سالم و عاری از مشکلات داشته باشیم. آزمایش‌های روتین سالانه و مراجعه به موقع به پزشک در این امر بسیار مهم است.

چه آزمایش‌هایی را سالانه باید انجام دهیم؟

چکاپ کامل بدن هر ۶ماه یا یکسال ضروری است. معمولا توصیه پزشکان این است که در روتین سلامتی سالانه خود آزمایش‌هایی مثل آزمایش خون، برای جلوگیری از کمبود آهن و ویتامین‌های مورد نیاز بدن، قند و چربی برای جلوگیری از دیابت نوع‌۲ و کنترل کلسترول را قرار دهند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند به‌خصوص به افرادی که سن آن‌ها بالای ۴۰سال است بیشتر توصیه می‌شود.

انواع آزمایش‌ در منزل

آزمایش‌هایی که توسط هوم‌کا در منزل درغرب تهران انجام می‌شود شامل: آزمایش خون، آزمایش تیروئید، HIV، قند خون، چربی خون، تست پوکی استخوان، فشار خون، تعیین گروه خونی، آنالیز کامل بدن، آزمایش ژنتیک، پروستات و دیگر آزمایش‌هایی که توسط پزشک شما تجویز شده توسط مجموعه هوم‌کا انجام می‌گیرد.