کد خبر: ۶۴۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
ردپای وزیر در انتصاب مدیر مخابراتی در هیات مدیره پرسپولیس
پرسپولیس یا باید توسط وزیر ورزش و رسول پناه به قهقرا برود و جام قهرمانی لیگ فوتبال آسیا را از دست بدهد یا توسط وزیر به اصطلاح اطلاعاتی و ارتباطی جوان و جناب صدری باید بازیچه قرار بگیرد.
پرسپولیس همچنان بازیچه وزیران قرمز کابینه روحانی!

بارها شنیده شده است که دکتر محمدجواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات طرفدار پرسپولیس است و خود نیز این موضوع را بارها عیان کرده است. حالا برطبق شنیده ها ، این وزیر جوان در انتخاب مجید صدری به عنوان عضو جدید هیات مدیره سرخپوشان دست داشته است.

به گزارش پارس فوتبال، عضو چهارم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از مدیران ارشد مخابرات و وزارت ارتباطات است. به نظر عضویت مجید صدری در هیات مدیره پرسپولیس به محمدجواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات مرتبط است.

دقایقی پیش خبری منتشر شد که مجید صدری به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآمده است، فردی که از مدیران ارشد مخابرات و وزارت ارتباطات محسوب می شود.

در این بین شنیدیم این انتخاب نمی تواند به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بی ارتباط باشد. وزیری که پیش از این بارها در فضای مجازی از علاقه خود به این باشگاه پرده برداری کرده بود.

البته آذری جهرمی پیش از این علاوه بر حمایت از پرسپولیس، در یک مقطع به استقلال هم کمک کرده بود تا آبی ها بتوانند بخشی از مشکلات خود را حل کنند. گفته می شود زمان اعزام تیم امید به رقابتهای انتخابی المپیک نیر آذری جهرمی به داد حمید استیلی و شاگردانش رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری