کد خبر: ۵۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
به گزارش اعتدال روزنامه شرق به جنجال دیروز سردار جوانی، سردار سعید محمد و سردار رمضان شریف نگاهی دیگر انداخته و در گزارشی به آن پرداخته و می نویسد: در پی واکنش‌های گسترده درباره مصاحبه روز گذشته معاون سیاسی سپاه با خبرگزاری فارس، سردار جوانی توضیحات کوتاهی را در این زمینه ارائه کرد.

متن توضیحات سردار جوانی به این شرح است: نظر به برداشت‌های نادرست و بعضا سوءاستفاده برخی رسانه‌های داخلی و خارجی از پاسخ این‌جانب به سؤال خبرنگار فارس درباره فعالیت‌های انتخاباتی برادر پاسدار دکتر سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه سازندگی حضرت خاتم‌الانبیا (ص) که در مسئولیت‌های گذشته، زحمات ارزشمندی کشیده‌اند، به آگاهی می‌رساند همچنان‌ که از متن مصاحبه برمی‌آید، تخلف مورد اشاره، صرفا بروز رفتارهای سیاسی- انتخاباتی بوده که مغایر با مقررات جاری سپاه است.

 سخنگوی سپاه درباره اظهارات سردار جوانی علیه سردار محمد گفت: هر‌کس می‌گوید تخلف بوده، باید متقن و دقیق بگوید چه تخلفی بوده است. برداشت یک معاون سپاه این بوده که تخلف صورت گرفته؛ اما نظر رسمی سپاه ممکن است این نباشد. شاید برداشت آقای جوانی این بوده. ممکن هم هست آقای جوانی اصل حرفش را تکذیب کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری