کد خبر: ۵۴۵۶۸
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
کنایه و انتقاد رئیس قوه قضاییه به حسن روحانی
رئیس قوه قضائیه گفت: اگر آنقدر که آقایان جلسه گذاشتند برای اینکه چطور از غربی‌ها امتیاز بگیرند، جلسه می‌گذاشتند برای رونق تولید کشور و رفع موانع تولید، بسیار می‌توانست در رفع مشکلات گره‌گشا باشد.


به گزارش اعتدال سید ابراهیم رئیسی رییس قوه قضائیه صبح امروز در جلسه شورای عالی قضایی با انتقاد از اتلاف وقت کشور در مسیر مذاکره بی‌نتیجه با غرب اظهار کرد: اگر آنقدر که آقایان جلسه گذاشتند برای اینکه چطور از غربی‌ها امتیاز بگیرند، جلسه می‌گذاشتند برای رونق تولید کشور و رفع موانع تولید، بسیار می‌توانست در رفع مشکلات گره‌گشا باشد.

او افزود: آقایان حساب کنند چقدر وقت کشور را برای مواردی که نتیجه نداشت گذاشتند در حالی که اگر همین وقت را برای رفع موانع تولیدی گذاشته بودند بسیاری از کارخانه‌جات تعطیل و نیمه تعطیل کشور فعال شده بود.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ما اصحاب ما می‌توانیم هستیم، گفت: ما یقین داریم که فرهنگ «ما می‌توانیم» بر فرهنگ «ما نمی‌توانیم» فائق خواهد آمد و در بستر گام دوم باید به اصحاب ما می‌توانیم میدان داد.

وی با تأکید بر جدیت قوه قضاییه در برخورد با ترک فعل مسئولان اظهار کرد: اگر کسانی که مسئولیت داشتند یا مسئولیت دارند با ترک فعل وظیفه خود را انجام ندهند و واحد تولیدی با تعطیلی مواجه شود، این افراد بایستی نسبت به ترک فعل خود پاسخگو باشند. این پاسخگویی باعث پیشگیری از تکرار این موضوع در آینده می‌شود.

رئیس قوه قضاییه فساد را مانع رونق تولید دانست و گفت: اگر در جایی رشوه و رانت‌خواری باب شد، رونق تولید نخواهیم داشت؛ چراکه در امنیت اقتصادی، رونق اقتصادی اتفاق می‌افتد و امنیت اقتصادی در گرو مبارزه با فساد است.

وی افزود: دستگاه قضا مطلقا اجازه نخواهد داد در هیچ کجا فساد اداری حاکم شود و این حساسیت در همکاران ما وجود دارد.

انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
mahzrb
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
0
2
جانا سخن از زبان ما میگویی

ننگ به منافقین داخلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
1
1
حالا می فهمم رفراندوم راه حل صحیحی است .
عبدالله ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
0
2
تمام کسانی که به وظایفشان عمل نکردند از بالا تا پایین باید محاکمه و مجازات بشند راه دیگری نداریم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
2
1
ماکه نفهمیدیم این آقا چیکاره هست؟ رئیس جمهوره یا رئیس قوه ی قضاییه ؟ راستی از این آقا بپرسیم چرا در پرونده ی معاون لاریجانی رئیس پیشین قوه قضاییه چرا از لاریجانی حتی سوال نشد چرا معاونش بیش از ده سال دزدی واختلاس کرد متوحه نشد؟؟ یا دست در دست بودند؟ ویا پرونده ی معاون قالیباف ....................
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
0
0
حالا چرا ایشان به جای دخالت در کار قوه مجریه برای رفع مشکلات قوه خودش جلسه نمی‌گذارند تا بدانیم چه چیزی را می‌توانند؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری