کد خبر: ۵۴۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
در حالی که در چین و انگلیس به عنوان منشا اصلی ویروس کرونا و همچنین نوع جهش یافته آن آمار فوتی ها تک رقمی شده است و با تدابیر عاقلانه مدیران آن کشورها جان مردم در امان قرار گرفته است، در ایران مسئولان فقط حرف می زنند و وعده می دهند و مردم در بیمارستان ها جان می دهند و روز به روز قبرستان ها پر تر می شود!
فاجعه دوباره در ایران در حال شکل گیری است حسن روحانی به نمکی پاس می دهد و او نیز به وزیر کشور و در نهایت می گویند دولت
افزایش خیره کننده فوتی های کرونا در ایران!
 هیچکاره است و بقیه ارگانها همکاری نمی کنند. آیا FATF  باعث عدم ورود واکسن به کشور است آیا تحریم ها باعث این خسران است؟ آیا کاسبی برخی از درد و رنج مردم باعث این مشکل است؟ دلیل هر چه باشد عزیزان مردم در جلوی چشمانشان پرپر می شوند و در نهاست فقط قمپز می شنوند!

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۳ هزار و ۸۹۰ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اعتدال، دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۸۹۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۸ نفر از آنها بستری شدند.

به گفته وی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۹۴۵ هزار و ۹۶۴ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۳ هزار و ۳۳۲ نفر رسید.

لاری تاکید کرد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۶۵۸ هزار و  ۹۷۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

وی افزود: چهار هزار و ۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

به گفته وی، تا کنون ۱۳ میلیون و ۱۸۳ هزار و ۷۰۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: در حال حاضر ۸۸ شهرستان قرمز و ۱۳۹ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت "از" و "به" شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است.

وی همچنین گفت: ۱۹۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری