کد خبر: ۲۷۰۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸
در پی آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد در لنکرود تاکنون ۲۷ نفر کشته و ۱۲ نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

بر اثر آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد در لنگرود، ۲۷ نفر کشته شدند.

در پی آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد در لنکرود تاکنون ۲۷ نفر کشته و ۱۲ نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

علت حادثه در دست بررسی است و متعاقباً و پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی اعلام خواهد شد.

مدیران کمپ و مسئولینی که در این زمینه وظایفی برعهده داشته‌اند تحت نظر هستند.


دستور رئیس قوه قضائیه برای بررسی علت حادثه آتش ‎سوزی

محسنی‌اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه طی دستوری به رئیس کل دادگستری استان گیلان تاکید کرد با حضور در محل نسبت بررسی علت حادثه و همچنین استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی جهت کمک به اطفا حریق و کمک به افراد حادثه دیده اقدام کنند.


تعداد کشته‌شدگان کمپ لنگرود به ۳۲ نفر رسید ۱۶ مصدوم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گیلان گفت: در ساعت ۶ صبح امروز جمعه، یک کمپ ترک اعتیاد واقع در ابتدای جاده کومله لنگرود دچار حریق شد.

نخستین تصاویر از محل آتش سوزی مرکز ترک اعتیاد لنگرود

آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد در لنگرود با بیش از 30 کشته! + فیلم

ورود دادستان کل کشور به حادثه آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد لنگرود

در پی آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از مددجویان، دادستان کل کشور در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های متوفیان و آرزوی بهبودی هرچه سریعتر مجروحان و مصدومان، خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان دستور بررسی دقیق و رسیدگی ویژه به پرونده و برخورد قاطع و اثرگذار با عامل یا عاملان و کسانی که در این حادثه قصور و تقصیر و سهل انگاری داشته‌اند را صادر کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی در پی آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از مددجویان، دادستان کل کشور در پیامی با تسلیت به خانواده‌های متوفیان و آرزوی بهبودی هرچه سریعتر مجروحان و مصدومان با تاکید بر تشکیل سریع پرونده و تکمیل تحقیقات و شناسایی تمامی ابعاد این حادثه تاسف‌برانگیز بر همکاری همه دستگاه‌های متولی و اداره کل پزشکی قانونی استان گیلان در شناسایی اجساد و تحویل به خانواده‌های متوفیان و فراهم آوردن زمینه یک دادرسی سریع و عادلانه تاکید کرد.

تعداد بازدید : 0

وی خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه طی شدن روند قضایی در دادسرا و دادگاه در کوتاه‌ترین فاصله زمانی ممکن التیامی بر زخم خانواده‌های متوفیان و مصدومان این حادثه خواهد بود بر برخورد قاطع و اثرگذار با کلیه کسانی که در این حادثه قصور و تقصیر دارند تاکید کرد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری