کد خبر: ۲۷۰۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۴
رئیسی:
سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور تاکید کرد: رژیم صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی به هیچ دستاورد واقعی نرسید و این یک شکست استراتژیک است. آمریکا پیام‌هایی به محور مقاومت ارسال کرده و پیام خود را به صورت عملی و علنی در میدان دید.

به گزارش اعتدال؛ رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران گفت که ایالات متحده آمریکا به محور مقاومت پیام داد و در صحنه نبرد، پاسخ عملی و علنی مقاومت را دریافت کرد.

سید ابراهیم رئیسی در گفت‌وگو با شبکه الجزیره اعلام کرد: «ناکامی دیشب اسرائیل در حمله زمینی به غزه، پیروزی دومی پس از طوفان‌الاقصی است.

او افزود: «واشنگتن از ما می‌خواهد اقدامی نکنیم اما خودش حمایتی گسترده از اسرائیل دارد. ایالات متحده پیام‌هایی را به محور مقاومت ارسال کرد اما با پاسخ عملی و علنی در میدان مواجه شد.»

رئیس جمهور ایران خاطرنشان کرد: «جنایت‌های رژیم صهیونیستی از خطوط قرمز فراتر رفته و این امر چه‌بسا همه را به تحرک وادارد. مقاومت در فلسطین و منطقه مستقل است. تصمیم در دست خودش است و از تهران دستور نمی‌گیرد.»

او ادامه داد: «ما در کنار همه کشورهای عربی و اسلامی و سایر کشورهای جهان از آتش‌بس فوری حمایت می‌کنیم.»

رئیسی افزود: «ایالات متحده به‌خوبی توانایی‌های کنونی ما را می‌داند و می‌داند که عبور از آنها غیرممکن است.»

رئیس جمهور ایران همچنین گفت که رژیم صهیونیستی پس از طوفان الاقصی به هیچ دستاورد واقعی نرسید و این یک شکست استراتژیک است. او همچنین تأکید کرد که محاسبات آمریکا در منطقه کاملا اشتباه است و در خاورمیانه جدید به اهدافش نخواهد رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری