کد خبر: ۲۷۰۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
احسان محمدی ، رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال گفت: تیم حریف در چارچوب یک مسابقه رسمی و نه دوستانه و خیریه به ایران آمده و نوع برخورد ما هم باید یک پروتکل حرفه‌ای داشته باشد. تلاش کردیم ضمن رعایت مهمان‌ نوازی ایرانی، هدایایی تهیه و به صورت محترمانه‌‌ای به کادر فنی و بازیکنان النصر اهدا شود.

از سوی فدراسیون فوتبال هدایایی برای کادر فنی و بازیکنان تیم النصر عربستان تدارک دیده شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان محمدی رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر گفت: تقدیم هدایا به تیم‌های مهمان یک عرف متداول و رفتار متقابل است و ما تلاش کردیم ضمن رعایت مهمان‌نوازی ایرانی، هدایایی تهیه و به صورت محترمانه‌‌ای به کادر فنی و بازیکنان النصر اهدا شود. چون تیم حریف در چارچوب یک مسابقه رسمی و نه دوستانه و خیریه به ایران آمده و نوع برخورد ما هم باید یک پروتکل حرفه‌ای داشته باشد.

هدیه فدراسیون فوتبال ایران به بازیکنان النصر (+عکس)

وی افزود: از آنجایی که در سال 2023 اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری از سوی سازمان اکو انتخاب شد، قابی شامل «ورنی» که یک نوع گلیم سوزنی و دستباف هنرمندان این استان است به بازیکنان و کادر فنی تیم مهمان اهدا شد. به منظور شخصی‌سازی در کنار شناسنامه این اثر هنر، تاریخ برگزاری بازی و همچنین نام بازیکنان قید شده بود. جعبه کوچک خاتم‌کاری و کتاب «10 دلیل که باید به ایران سفر کرد» از دیگر اقلامی بود که در این بسته فرهنگی گنجانده شد.

هدیه فدراسیون فوتبال ایران به بازیکنان النصر (+عکس)

رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی فدراسیون فوتبال گفت: این مسابقه را به عنوان یک فرصت برای معرفی ایران دیدیم به همین خاطر از مشاوره و مساعدت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای انجام این کار بهره گرفتیم و ان‌شاالله این همکاری در مسابقات بین‌المللی آتی برای معرفی سایر توانمندی‌های هنرمندان ایران ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، باشگاه پرسپولیس نیز به صورت جداگانه کارت پستالی به امضای رضا درویش و یک ادکلن با برند باشگاه به تیم مهمان اهدا کرد.

هدیه فدراسیون فوتبال ایران به بازیکنان النصر (+عکس)

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری