کد خبر: ۲۷۰۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت‌نام همه پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده آغاز می‌شود.

علیرضا کریمیان در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این خبر اظهار کرد: نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

وی در ادامه تصریح کرد: متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته‌اند، توجه داشته باشند که منحصراً می‌تواند در یکی از کدرشته‌محل‌های قبولی ثبت‌نام کنند.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: همه پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی لازم است که از ساعت ۱۰صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور تا روز چهارشنبه ۲۲ شهریور به منظور ثبت‌نام به سامانه آموزشیار به آدرسedu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

به گفته وی، این پذیرفته شدگا لازم است که مطابق زمان‌بندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک اعلام شده به منظور تکمیل مراحل ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

کریمیان خاطر نشان کرد: همچنین پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام از روز یکشنبه ۱۹ شهریور به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲، تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند، از این تعداد ۲۵۵ هزار داوطلب زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ داوطلب مرد در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند و ۳۵۵ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها