کد خبر: ۲۷۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
وزیر کشور در بازدید از مرز چذابه:
وزیر کشور گفت: تاکنون برای حمل و نقل زوار برای بازگشت از مرزها مشکلی وجود نداشته است.

احمد وحیدی امروز ۱۴ شهریورماه در حاشیه بازدید از مرز چذابه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تاکنون حدود ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر برای زیارت در ایام اربعین حسینی از مرزهای کشور خارج شده‌اند و بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازگشته‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: حدود یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر از این تعداد از مرزهای خوزستان خارج شده‌اند و بیش از ۳۰۰ هزار نفر از مرزهای استان خوزستان به کشور بازگشته‌اند.

پیش بینی تعداد قابل توجهی اتوبوس برای بازگشت زوار

وزیرکشور عنوان کرد: با تلاش‌های خوب انجام‌شده توسط استانداران، فراجا، مواکب، وزارت بهداشت، وزارت راه، هلال احمر، نیروهای نظامی از جمله سپاه و ارتش و دیگر مسئولان خدمت‌رسانی خوبی به زوار انجام شده است و در این زمینه عمده زوار اعلام رضایت کرده‌اند.

وحیدی ادامه داد: پیش بینی شده است تا تعدادی از مواکب تا پایان ماه صفر نسبت به خدمات رسانی به زوار ادامه دهند. از نظر حمل و نقل نیز تعداد قابل توجهی اتوبوس برای بازگشت زوار پیش بینی شده است.

وی افزود: تاکنون در حمل و نقل زوار جهت بازگشت از مرزها مشکلی وجود نداشته است و شاهد رضایت زائران در این خصوص هستیم.

پیش بینی می‌کنیم بسیاری از زوار تا روز جمعه به کشور بازگردند

وزیر کشور عنوان کرد: پیش بینی می‌کنیم بسیاری از زوار تا روز جمعه به کشور بازگردند و برای تعدادی که بعد از روز جمعه باز خواهند گشت تمهیدات لازم اندیشیده شده است. زوار برای بازگشت عجله‌ای نداشته باشند و در مواکبی که تدارک دیده شده است، استراحت داشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها