کد خبر: ۲۶۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۵
برند رویا یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین ها بین خریداران در تولید کالای خواب می باشد. استفاده از مواد اولیه پارچه، اسفنج، فنر و… با کیفیت بالا باعث شده است که تشک رویا طول عمر بیشتری داشته باشند.

شرکت رویا مفتخر است که از سال ۱۳۶۳ با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوب ترین انواع تشک های فنر منفصل (پاکتی)، فنری و اسفنجی به همراه کالا های جانبی اعم از محافظ تشک، تشک مهمان، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید و ساخت نماید.
برند رویا یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین ها بین خریداران در تولید کالای خواب می باشد. استفاده از مواد اولیه پارچه، اسفنج، فنر و… با کیفیت بالا باعث شده است که تشک رویا طول عمر بیشتری داشته باشند. شعار تشک رویا، رویای شما را می سازیم.
شرکت رویا به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در خاورمیانه با ساخت و توسعه واحد های مختلف تولیدی خود اعم از کارخانجات: تولید اسفنج، موکت، پارچه، نوار ژاکارد، لایی، کشش مفتول، فنر زنی، نقش دوزی، هم اینک خط تولید کامل تشک را در اختیار داشته و همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی، محصولاتی هم سطح برترین های جهان عرضه نموده و به جهانی شدن بیاندیشد.

 

معرفی انواع تشک رویاتشک رویا در سه مدل مختلف تشک طبی، تشک فنری متصل و تشک فنری منفصل تولید نموده است. از مدل هایی که تشک رویا به بازار عرضه کرده است، به سه گروه تقسیم می شوند:


۱) تشک رویا بونل (فنری متصل)
۲) تشک رویا مدیکال (طبی)
۳) تشک رویا اولترا (فنری منفصل)

تشک رویا بونل:

افرادی از تشک های فنری متصل استفاده می کنند که به دنبال یک تشک فنری و ارتجاعی می گردند، این تشک ها انتخاب بسیار مناسبی برای آنها می باشد. کیفیت خواب مناسب برای کسانی که عادت به تشک بسیار نرم دارند. در این تشک ها از فنر به عنوان بخش اصلی استفاده می شود این مدل هم خود از نظر سفتی و نرمی به ۵ دسته تقسیم می شوند:

 

معرفی انواع تشک رویا

 

تشک رویا بونل ۱

از سفت ترین تشک های مدل بونل می باشند. برای افرادی مناسب میباشد که دوست ندارند جای خوابشان نرم باشد اگر هم وزن بالایی دارید این تشک گزینه مناسبی برای شما می باشد. ارتفاع تشک ۲۴ سانتی متر و دارای ۶ سال گارانتی است.

تشک رویا بونل ۲

این تشک هم طبی فنری بوده ه مانند بونل یک ، تاحدودی نرم می باشد. تشک ۲۲ سانتی متر و دارای ۵ سال گارانتی است.

تشک رویا بونل ۳

تشک طبی فنری بونل۳ جزء تشک هایی می باشد که نه خیلی نرم و نه خیلی سفت هستند دارای ارتفاع استاندارد۲۴سانتی متر اسفنجی با قطر ۴ سال و گارانتی دارای ۵ سال می باشد. این تشک برای افرادی با وزن بین ۶۰ تا ۸۰ کیلوگرم مناسب است.

تشک رویا بونل ۴

این نوع تشک طبی فنری بوده ، ارتفاع ۲۲ سانتی متر و دارای گارانتی ۴ سال می باشد. تشک بونل ۴ مناسب افرادی است که وزن های بین ۶۰ تا ۷۵کیلوگرم را دارند.

تشک رویا بونل ۵

این نوع تشک طبی فنری بوده و تراکم کمتری نسبت به بونل ۴ دارد و همچنین برای وزن های بین ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم مناسب بوده است. ارتفاع آن ۱۹ سانتی متر و دارای گارانتی ۳ ساله نیز می باشد.

ویژگی تشک های فنری متصل رویا:

• مقاوم و با دوام
• تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک
• تأمین سلایق مختلف به دلیل تنوع بیشتر در میزان نرمی و سفتی تشک ‌ها
• مقاوم در برابر رطوبت و تعريق به دلیل استفاده از الیاف مخصوص
• تسهیل تبادل جریان هوا در سطح تشک به دلیل استفاده از لایه مخصوص
• مناسب برای اوزان مختلف با ارائه محصولات متنوع

تشک رویا مدیکال:

این مدل تشک مخصوص کسانی است که دیسک کمر دارند و یا برای افرادی ست که به تشک خیلی سفت عادت دارند، مناسب هست و فرقی که در مدل های تشک مدیکال وجود دارد این است که از لحاظ ضخامت فنر و گارانتی محصول با هم اختلاف دارند. این نوع تشک جزء تشک های طبی بوده که در این تشک اسفنج اصلی ترین جزء تشکیل دهنده می باشد برای افرادی که دچار کمر دردهای شدید هستند بسیار مناسب است ویژگی‌ های اصلی این تشک نداشتن تکان در حین جا به جایی افراد روی تشک می باشد. تشک مدیکال رویا هم به ۴ دسته تقسیم می شوند:

 

معرفی انواع تشک رویا

 

تشک رویا مدیکال ۱

تشک رویا مدیکال۱ یکی از جدیدترین تشک ها در جهان می باشد این نوع تشک به دلیل نوع ساختار و مواد اولیه باعث کاهش دما در سطح تشک می شود، که این امر باعث خنک تر شدن تشک نیز می شود ارتفاع این تشک ۲۸ سانتی متر و برای هر وزنی مناسب است.

تشک رویا مدیکال ۲

میزان نرمی این تشک استاندارد می باشد یعنی نه خیلی سفت و نه خیلی نرم است. برای هر وزنی مناسب و ارتفاعی به اندازه ۲۱ سانتی متر دارد.

تشک رویا مدیکال ۳

این نوع تشک جزء پرفروش ترین ها می باشد به دلیل داشتن ریباند در ساخت این تشک، نسبت به ۴ مدل دیگر سفت تر و برای هر وزنی مناسب است. ارتفاع آن ۲۲سانتی متر و همچنین دارای گارانتی ۵ ساله نیز هستند.

تشک رویا مدیکال ۴

این تشک به دلیل قیمت پایین و مقرون به صرفه ای که دارد در لیست تشک های رویا قرار می گیرد. داخل تشک از اسفنج های۲۰ کیلویی استفاده شده است به همین دلیل فقط برای یک سال ضمانت دارند مناسب وزن های زیر ۷۰ کیلوگرم با ارتفاع ۲۰سانتی متر می باشد.
خرید تشک از بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران است که نمایندگی رسمی برای انواع تشک ها می باشد. این تشک ها به دلیل ارتوپدیک بودن فرم بدن را می گیرید، پیشگیری از درد های کمر و ستون فقرات، مفید برای دیسک کمر و سیاتیک، کاهش گرفتگی عضلات کمر کتف و شانه از جمله مواردی است که در این تشک وجود دارد.

ویژگی تشک رویا مدیکال ۲

• سطح سفت و محکم هستند
• ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نمی شود
• این تشک ها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن را می گیرد
• این نشک ها متشکل از پارچه سه لایه؛ الیاف، ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و لایه ترموباند می باشد

تشک رویا اولترا:

اصلی ترین جز تشکیل دهنده تشک های اولترا رویا فنری منفصل یا همان پاکتی می باشد ویژگی های این نوع تشک که در تشک های دونفره بسیار کاربردی است عدم داشتن ارتعاش هنگام نشستن یا تکان خوردن روی سطح تشک می باشد. تشک اولترا رویا به ۴ دسته تقسیم می شود:

 

معرفی انواع تشک رویا

 

تشک رویا اولترا ۱

فنر های پاکتی موجود در این تشک لرزش را به حداقل رسانده و فنرهای میکرو پاکتی باعث می شود که وزن شما روی سطح تشک پخش شود تا بتوانید خواب راحت تری داشته باشید ارتفاع این تشک ۳۰ سانتی متر، اسفنج ۴۰ کیلویی و دارای گارانتی ۸ساله می باشد.

تشک رویا اولترا ۲

این تشک دارای اسفنج هوشمند یا مموری فوم می باشد. این متریال باعث شده که بعد از فشار وارد شدن به تشک سریعاً شکل بدن را به خود گرفته و باعث حفاظت بهتر از بدن شود. برای هر وزنی مناسب دارای ارتفاع ۳۲ سانتی متر و همچنین گارانتی ۸ساله می باشد.

تشک رویا اولترا ۳

پد اسفنجی موجود در این تشک تا حدی حالت فنری را از بین برده و به همین دلیل نسبت به دیگر تشک ها حالت سفت تری دارد.
از دیگر ویژگی های این تشک چینش فنر های پاکتی می باشد این فنرها به گونه ای است که بعد از چند مدت استفاده نیاز به پشت و رو کردن ندارند. دارای پد اسفنجی قابل تعویض و قابل شستشو ارتفاع ۲۸سانتی متر و گارانتی ۷ساله می باشد.

تشک رویا اولترا ۴

فنر منفصل و اسفند ۲۰کیلویی از متریال این تشک می باشد و همچنین دیواره های اسفنجی دورتادور تشک باعث استحکام زیاد تشک شده است. این تشک برای هر وزنی مناسب دارای ارتفاع ۲۶ سانتی متر و گارانتی ۶ ساله است.

ویژگی تشک های فنری منفصل رویا:

• از دسته تشک های فنر منفصل (پاکتی)
• دارای پارچه سه لایه گردبافت ضد حساسیت
• دارای اسفنج با چگالی بالا
• عدم انتقال ارتعاش ناشی از غلت زدن بر سطح تشک
• دارای محافظ تشک ضدآب رایگان
بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران نمایندگی تشک رویا در شرق تهران (نمایندگی تشک رویا دلاوران، نمایندگی تشک رویا رسالت) به مدیریت جناب آقای حسن جعفری، که از سال ۱۳۸۱ همکاری خود را با برند تشک رویا آغاز کرده است.
عرضه و پخش انواع مدل های تشک رویا؛ فنر منفصل (اولترا)، تشک طبی (مدیکال) و تشک فنری (بونل) در شرق تهران برای فروشگاه کالای خواب رویان می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها