کد خبر: ۲۶۸۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۷
مرتضوی در سفر به اراک:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان مرکزی با توجه به ظرفیت‌های صنعتی موجود، در رشد تولید و رونق اشتغال کشور نقش مهمی می‌تواند ایفا کند.
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در آیین افتتاح مرکز همایش‌های بین‌المللی پروین اعتصامی اظهار داشت: تعیین شعار مهار تورّم و رشد تولید تکلیف مهمی بر دوش همه دولتمردان است.
 
وی با بیان این‌که نامگذاری سال، چراغ راهی برای رفع مشکلات اقتصادی و رونق اشتغال و کارآفرینی است، گفت: رونق تولید منجر به رشد اقتصادی و کاهش فاصله طبقاتی می‌گردد.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: استان مرکزی ظرفیت نقش‌آفرینی مثبت در تحقق شعار سال را دارد.
 
مرتضوی ابزار امیدواری کرد در مسیر توسعه استان مرکزی شاهد طرح‌های جدیدی هستیم که به کاهش نرخ بیکاری در این استان کمک می‌کند.
 
وزیر کار به برنامه‌ریزی هپکو برای تولید ۸۰۰ دستگاه ماشین‌آلات در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: این اقدام عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال است.
 
وی افزود: دولت پشتیبان خرید ماشین‌آلات این مجموعه است و در این خصوص نباید نگرانی داشت.
 
مرتضوی با تأکید بر این‌که در مجموعه گردشگری امیرکبیر اراک کار ارزشمندی انجام شده است، اظهار داشت: مرکز همایش‌های بین‌المللی پروین اعتصامی در توسعه فرهنگی استان نقش مثبتی خواهد داشت.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح کارساز در صندوق بازنشستگی آینده‌ساز نیز اقدام خوبی در کمک به رشد تولید و تقویت اقتصاد دانش‌بنیان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری