کد خبر: ۲۶۸۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
یک نماینده مجلس گفت: بازرس ویژه ریاست جمهوری در جایگاهی نیست که در مورد مجلس صحبت می‌کند؛ قوه مقننه مستقل از قوه مجریه است و من به درویشیان متذکر می‌شوم که وظیفه وی در چارچوب اشکالات در نهاد ریاست جمهوری و دستگاه‌های دولتی است.

احمد راستینه، نماینده مجلس گفت: بازرس ویژه ریاست جمهوری در جایگاهی نیست که در مورد مجلس صحبت می‌کند؛ قوه مقننه مستقل از قوه مجریه است و من به درویشیان متذکر می‌شوم که وظیفه وی  در چارچوب اشکالات در نهاد ریاست جمهوری و دستگاه‌های دولتی است.

به گزارش خبرآنلاین، بسیاری تلاش می‌کنند مجلس را به حاشیه کشانده و رابطه مجلس و دولت را بهم بزنند. به دولت مردان توصیه میکنم همانطور که مجلس خود را مقید به همدلی و هم‌افزایی با دولت می‌داند، دولتی‌ها مراقبت کنند در میدان این هم‌افزایی بازی نکنند.

حتما موضع بازرس ریاست جمهوری از ابتدا غلط بوده؛ گرچه بعد از چند روز این موضع را اصلاح کردند اما باز هم باید نیتشان از سعه صدر بیشتری برخوردار باشد.

هیچ رابطه‌ای بین خبر دریافت ماشین‌های شاسی بلند توسط برخی نمایندگان با استیضاح فاطمی امین وجود ندارد، مزید بر اینکه این خبر از اساس کذب اعلام شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری