کد خبر: ۲۶۸۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
وزیر خارجه انگلیس علیه اعدام «حبیب اسیود» سرکرده گروهک تروریستی حرکة‌النضال و طراح اصلی حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در سال ۱۳۹۷ موضعگیری کرد.

در ادامه حمایت‌های انگلیس از تروریست‌ها و جاسوسان این کشور، «جیمز کلورلی» وزیر خارجه این کشور با انتشار یک بیانیه مخالفت لندن را با اعدام سرکرده گروهک تروریستی حرکة‌النضال اعلام کرد.

به گزارش فارس،در ادامه واکنش‌های غرب به اعدام سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب «حرکةالنضال»، «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس در این باره بیانیه صادر و با اعدام او مخالفت کرد.

 

وزیر خارجه انگلیس که کشورش سابقه حمایت از تروریست‌ها و مخالفت با اعدام جاسوسانی از قبیل «علیرضا اکبری» را دارد، در بیانیه خود علیه اعدام حبیب اسیود موضعگیری کرد.

جیمز کلورلی در این بیانیه تصریح کرد: «من از خبر اعدام حبیب چعب (تبعه) سوئدی-ایرانی دوتابعیتی از سوی رژیم ایران شوکه شدم. بریتانیا به شدت با حکم اعدام مخالف است. ما از رژیم (ایران) می‌خواهیم همین الان همه اعدام‌ها را متوقف کند».

وزیر خارجه انگلیس در مخالفت با اعدام سرکرده گروهک تروریستی حرکةالنضال، از سوئد حمایت کرد و افزود: «ما به همکاری با سوئد و دیگر شرکا برای پاسخگو کردن این رژیم ادامه خواهیم داد».

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری