کد خبر: ۲۶۸۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۲
دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: در انتخابات امسال وحدت اصولگرایان از همه چیز مهم‌تر است، هر چند به لطف خدا درحال حاضر همدلی خوبی در بین دلسوزان نظام وجود دارد و به امید خدا همین رویه تاپایان ادامه خواهد داشت .

نهصدوشانزدهمین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقالب اسلامی با حضور دبیرکل و اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شد.

این جلسه بصورت مجازی برای دبیران تمامی استان ها برقرار بود و برخی از دبیران استان ها نیز در آن بصورت برخط حضور داشتند. در ابتدای جلسه بوربور، دبیرکل جمعیت وفاداران انقالب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری پیشاپیش روز معلم را به تمامی معلمین و فعالین عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره بیان ویژگی های برجسته شهید مطهری گفت: شهید مطهری در برخورداری از سعه صدر و متانت بی نظیر بود و در برخورد با مراجعه کنندگان با احترام بسیار زیادی رفتار میکرد.

بوربور در خصوص انتخابات آینده گفت: انتخابات هم یک فرصت است و هم یک وظیفه شرعی و ملی و آنچه که انتخابات برای کشور و ملت به ارمغان می آورد را نمی توان در موضوعات دیگر یافت و به نظر بنده انتخابات از یک سو باعث اقتدار ملی و نابودی طمع دشمنان می شود و از سویی دیگر باعث می شود مردم با اختیار خود سرنوشت کشور را رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: در انتخابات امسال وحدت اصولگرایان از همه چیز مهم‌تر است، هر چند به لطف خدا درحال حاضر همدلی خوبی در بین دلسوزان نظام وجود دارد و به امید خدا همین رویه تاپایان ادامه خواهد داشت .

وی افزود: در شرایط کنونی کمک به دولت یک وظیفه است و مطالبه جدی مقام معظم رهبری است لذا جمعیت وفاداران همچون گذشته تلاش خود را برای کمک به دولت بکار خواهد گرفت و در همین راستا با دعوت از دکتر یزدیخواه و دکتر شقاقی نشستی را با موضوع شعار سال،کنترل تورم و رونق تولید، در جلسات بعدی برگزار خواهد کرد و نتایج این جلسات به دولت محترم در قالب پیشنهاد منتقل خواهد شد. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها