کد خبر: ۲۶۸۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
امام جمعه قشم درباره فیلم دستور پلمب مغازه ها: داشتیم از همکاری خوب مردم و کسبه تشکر می کردیم / قسمت‌هایی قطع و خلاف واقع نشان داده شده / آتش زدن درِ دفتر امام جمعه مربوط به زمان اغتشاشات سال گذشته است

حجت‌الاسلام حاجبی امام جمعه قشم درباره فیلم منتشرشده در روزهای اخیر که گفته می شود وی با حضور در واحدهای صنفی، شخصاً دستور پلمب برخی از این واحدها را صادر کرده است، توضیحاتی داد.

به گزارش «انتخاب»؛ در روزهای گذشته انتشار فیلمی از حضور امام جمعه قشم در سطح شهر و بازدید از برخی واحدهای صنفی باعث ایجاد جنجال شده است؛ در اخبار منتشرشده آمده است که حجت‌الاسلام حاجبی شخصاً اقدام به پلمب برخی واحدهای صنفی کرده است.

به نوشته تسنیم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در واکنش به این این اخبار و ادعاها گفت:

در روزهای نخست سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان، بنده به همراه برخی از مسئولان شهرستان و اتحادیه اصناف با حضور در مراکز تجاری، مراتب تشکر خود را از همکاری خوب مردم و کسبه در رعایت حرمت‌های ماه مبارک رمضان و همچنین رعایت انصاف در معامله را اعلام کردیم.

در این بازیدها، یکی از قشموندان که مغازه‌اش در روزهای گذشته از سوی ضابطین قضائی پلمب شده بود، توضیحاتی ارائه داد و خواستار وساطت بنده مبنی بر رفع این پلمب شد. در فیلم‌های تقطیع شده در حال بازنشر، به گونه‌ای عنوان شده که گویا بنده و اعضای همراه در حال پلمب واحدهای متخلف هستیم که این گونه اقدامات در راستای اختلاف افکنی میان مردم و مسئولان است و همه باید هوشیار باشند.

وی خاطرنشان کرد: در فیلم‌های در حال بازنشر در فضای مجازی، قسمت‌هایی قطع و خلاف واقع نشان داده می‌شود.

مردم ولایت‌مدار و خداجوی قشم همواره پشتیبان این نظام و ولایت فقیه هستند و این حمایت و پشتیبانی را بارها و بارها با حضور در صحنه‌های مختلف نشان دادند.

تصاویر جدیدی هم که با عنوان آتش زدن درِ دفتر امام جمعه قشم در حال انتشار است، مربوط به زمان اغتشاشات سال گذشته است که همان زمان متهمان دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

معاندین این روزها با شایعه‌سازی و بازنشر این تصاویر و ارتباط آن به دغدغه‌های معیشتی مردم، سعی در اختلاف افکنی میان مردم، مسئولان و نظام هستند.

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها