کد خبر: ۲۶۸۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم کشورمان در راهپیمایی روز قدس گفت: ایران اسلامی امروز به پشتوانه ملت شجاع و با هدایت رهبر حکیم انقلاب اسلامی بزرگترین و استوارترین حامی مقاومت در سراسر جهان است.

قالیباف: ملت شجاع ایران بزرگترین حامی مقاومت در جهان است

به گزارش اعتدال، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت ایران امسال به طور ویژه و تاریخ ساز خوش درخشیدند و پشت دشمن صهیونیست را در سراسر کشور از شهرهای بزرگ تا روستاهای کوچک به لرزه درآورند. ایران اسلامی امروز به پشتوانه این ملت شجاع و رشید و با هدایت رهبر حکیم و دوراندیش انقلاب اسلامی بزرگترین و استوارترین حامی مقاومت در سراسر جهان است. لذا به یکایک باورمندان به آرمان فلسطین و مجاهدان این راه سلام و درود می فرستم و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند متعال مسألت می کنم.

وی افزود: حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی روز جمعه بی شک یکی از تأثیرگذارترین و باشکوه ترین روزهای قدس سال های اخیر را رقم زد و ابتکار تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و الگوی راستین مقاومت علیه ظلم و سلطه امام خمینی (ره) که بنیانگذار این راهپیمایی باشکوه بودند هرساله مایه دلگرمی تمامی مجاهدان راه آزادسازی قدس شریف است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن اشاره به شب های پرارزش قدر گفت: دیدیم که چگونه میلیون ها نفر خود را در پناه قرآن قرار دادند و صحنه هایی باشکوهی از دینداری و معنویت را ثبت کردند تا هر تردیدی نسبت به باورهای دینی مردم ایران از بین برود و بارش رحمت الهی بر این کشور و مردم را تضمین کند.

قالیباف افزود: اینجانب برخود فرض می دانم بابت وجود نعمت چنین مردمی شکرگزار خداوند متعال باشم و از همه دست اندرکاران برگزاری مراسم های لیالی قدر و برپایی خیمه عزای امیرالمومنین (ع) خاضعانه تشکر می کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری