کد خبر: ۲۶۸۲۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
تیم‌های ملی ایران و کنیا در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار بدون گل تمام شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود در سال ۱۴۰۲، امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان کنیا است که این دیدار در نیمه اول با تساوی صفر - صفر خاتمه یافت.

این دیدار در حضور هواداران ایرانی و تعدادی از هواداران کنیایی برگزار شد و زن و مرد توانستند از داخل ورزشگاه این دیدار را تماشا کنند.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی ایران به تعدادی از بازیکنان ایران که در دیدار تدارکاتی با روسیه به میدان رفته بودند، استراحت داده و در فهرست این دیدار قرار ندارند.

ترکیب ایران: پیام نیازمند، آرمین سهرابیان،محمد حسین کنعانی‌زادگان، صادق محرمی، احسان حاج‌صفی (کاپیتان)، محمد کریمی، روزبه چشمی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، محمد محبی و شهریار مغانلو.

ترکیب کنیا: پاتریک ماتاسی، آموس نوندی، بریان ماندلا، جوزف اوکومو، اریک اوما، تدی آکومو، ریچارد اودادا، ویکتو اومونه، دیوک آبویا، مسعود جمعه و مایکل اولونگا (کاپیتان).
موقعیت‌های حساس

دقیقه ۱۰: دفع ناقص موج حمله ایران توسط دروازه‌بان کنیا، تبدیل به موقعیت ایده‌آل برای مغانلو شد اما ضربه او از محوطه هجده قدم به بیرون از دروازه رفت.

دقیقه ۱۵: روی پاس اشتباه هافبک دفاعی تیم ملی، کنیا صاحب ضد حمله شد که مایکل الونگا ضربه خود را از مقابل محوطه جریمه به آسمان زد.

دقیقه ۲۸: در حالی که ایران سعی در خلق موقعیت داشت، باز هم کنیا روی یک ضد حمله سریع صاحب موقعیت شد که پاس در عرض کنیایی‌ها به مقابل محوطه شش قدم با فرصت سوزی بازیکن این تیم همراه شد و خطر از دروازه ایران دور شد.

دقیقه ۴۲: کنیا باز هم روی یک انتقال سریع صاحب موقعیت گل شد که ضربه بازیکن کنیا توسط نیازمند به کرنر رفت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری