کد خبر: ۲۶۷۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
دلار سهمیه‌ای تا ظهر امروز اول اسفند ۴۵ هزار و ۲۰۰ فروخته شد. قیمت سکه به نیمه کانال ۲۹ میلیون رسید

قیمت دلار امروز دوشنبه اول اسفند در بازار متشکل ارزی با افزایش ۴۰۰ تومانی به پله ۴۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همزمان با افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت دلار سهمیه‌ای در نیمه ابتدایی خریدو‌فروش امروز، شاهد تداوم پیشروی قیمت‌ها در بازار طلا بودیم. سکه امامی ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان یعنی بیشتر از نیم‌میلیون گران‌تر از دیروز فروخته شد و نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد پنج هزار تومانی به دو میلیون و ۲۸۵ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز دوشنبه اول اسفند در نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی به ۴۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. رقمی که رشد ۴۰۰ تومانی نرخ دلار را نسبت به عصر دیروز نشان می‌دهد. همزمان قیمت یورو امروز در بازار متشکل ارزی ۴۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد و این یکی را ۴۸ هزار و ۲۰۰ تومان فروختند.

 
 
انواع ارز یکشنبه امروز
دلار 44 هزار و 800 تومان 45 هزار و 200 تومان
یورو 47 هزار و 800 تومان 48 هزار و 200 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه اول اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم به دو میلیون و ۲۸۵ هزار تومان رسید. این عدد پنج هزار تومان از آخرین نرخ طلا ۱۸ عیار در حریان معاملات دیروز بیشتر است. این اتفاق درحالی امروز رخ داده، که طلا ۱۸ عیار عصر دیروز با ایستادن در جایگاه دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، رکورد جدیدی را به‌ثبت رسانده بود.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه

یکشنبه

امروز

دو میلیون و 201 هزار تومان

دو میلیون و 280 هزار تومان

دو میلیون و 285 هزار تومان

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه اول اسفند تا ظهر به ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. یعنی در نیمه ابتدایی خرید‌وفروش‌های امروز ۵۷۷ هزار تومان به قیمت سکه امامی اضافه شده است، چون عصر دیروز و همزمان با آخرین معاملات بازار، سکه امامی با نرخ ۲۸ میلیون و ۹۲۳ هزار تومان به کار خود خاتمه داده بود. قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با افزایش ۷۰۵ هزار تومانی به ۲۷ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان رسید، اما سکه گرمی بدون تغییر پنج میلیون و ۶۰ هزار تومان فروخته شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه

پنجشنبه یکشنبه

امروز

امامی

26 میلیون و 421 هزار تومان

28 میلیون و 923 هزار تومان

29 میلیون و 500 هزار تومان

تمام‌بهار آزادی طرح قدیم

25 میلیون و 834 هزار تومان

26 میلیون و 927 هزار تومان

27 میلیون و 632 هزار تومان

گرمی

پنج میلیون و 210 هزار تومان

پنج میلیون و 60 هزار تومان

پنج میلیون و 60 هزار تومان

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری