کد خبر: ۲۶۷۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
استقلال با یک برد پرگل خانگی دیگر به روند خوب خود در لیگ برتر فوتبال ایران ادامه داد .

خلاصه بازی استقلال - نفت مسجدسلیمان

به گزارش اعتدال، استقلال در روزی که عملکرد بسیار خوبی داشت، از سد نفت مسجدسلیمان گذشت. آبی ها سه بار دروازه میهمان را باز کردند، یک پنالتی را از دست دادند و چندین موقعیت آنها نیز به هدر رفت. در سمت مقابل نیز تیم رضا عنایتی بهتر از دیدارهای قبلی خود ظاهر شد و حتی تیرک دروازه آبی ها را به لرزه درآورد.

استقلال این بازی را خیلی خوب آغاز کرد. عارف غلامی با یک پاس از زمین خودی، توپ را به سمت راست برد که کوین یامگا با فراری دیدنی از سد مدافع نفت عبور کرد. پاس زمینی و در عرض او، از قایدی رد شد و به رضاوند رسید که این بازیکن با یک شوت بغل پای دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا آبی ها در همان دقیقه پنجم به گل برسند.

پس از این گل، نفت برای به تساوی کشاندن بازی حملاتی را آغاز کرد که شوت دهقانی با فاصله زیاد به بیرون رفت. سعید مهری در دقیقه 14 با یک شوت از پشت محوطه جریمه، دروازه حریف را تهدید کرد. ضربه او با برخورد به بازیکن نفت، ارتفاع گرفت که مجد کرمانشاهی با واکنشی به موقع، توپ را راهی کرنر کرد.


مطهری می توانست در دقیقه 20 اختلاف را افزایش دهد. پاس دیدنی غلامی از پشت محوطه جریمه خودی، در مرکز میدان به مطهری رسید و او ابتدا با یک ضربه سر، توپ را از مدافع نفت عبور داد و در شرایطی که مجدکرمانشاهی، گلر نفت از دروازه بیرون آمده بود، او را نیز از سر راه برداشت که توپ از او فاصله گرفت و پیش از اینکه مطهری دروازه خالی را باز کند، گودرزی مدافع میهمان توپ را دور کرد.

وقت های تلف شده نیمه نخست با دو صحنه مهم همراه بود. ابتدا ضربه سر محبی را کرمانشاهی راهی کرنر کرد و در سمت مقابل، علیرضا رضایی با واکنشی خوب، امیرحسین کریمی را ناکام گذاشت. در آغاز 45 دقیقه دوم، سعیدی فر جانشین علیرضا رضایی مصدوم شد. در نیمه دوم نفت مسجدسلیمان حملاتی را به روی دروازه استقلال خلق کرد اما این مهدی قایدی بود که با استفاده از پاس دیدنی رضاوند، اختلاف را به عدد 2 رساند.

روز بسیار خوب قایدی همچنان ادامه داشت و او در دقایق پایانی بازی با یک شلیک دیدنی و در شرایطی که کرمانشاهی واکنشی نشان نداده بود، گل سوم را به ثمر رساند. در وقت های تلف شده، نفت توانست توسط میلاد شیخ سلیمانی یکی از گل های خورده را جبران کند. در واپسین ثانیه های بازی نیز قایدی با فراری تند و تیز، توانست یک پنالتی برای تیمش بگیرد ولی کرمانشاهی آن را مهار کرد.

در نهایت استقلال با نتیجه سه بر یک از سد نفت مسجدسلیمان گذشت و هم امتیاز با سپاهان و پرسپولیس، در رده سوم قرار گرفت. حالا آبی ها در انتظار نتیجه بازی های این دو تیم هستند.


گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:
بازی از هفته نوزدهم - بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر

گروه داوری: حمید حاج ملک / کمک ها: آرمان اسعدی – عباس پورحیدری ؛ داور چهارم: حامد سیری / ناظر: یداله جانبازی

ترکیب استقلال:
علیرضا رضایی (46- سینا سعیدی فر) – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یامگا (70- صالح حردانی) – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – سعید مهری (70- امید حامدی فر) – آرش رضاوند – محمد محبی (79- پیمان بابایی) – مهدی قایدی – ارسلان مطهری (70- سجاد شهباززاده)
سرمربی: ریکاردو ساپینتو

ترکیب نفت مسجدسلیمان:
فرهاد مجد کرمانشاهی، علیرضا دغاغله (81- میلاد شیخ سلیمانی)، عقیل کعبی (46- جهانبخش ذبیحی طاهر)، سینا عبداللهی، حسین شنانی (67- محمد خرم‌الحسینی)، پیمان رنجبری، رضا مغانلو، مسلم مجدمی (70- محمود صالحی)، حسین گودرزی، امیرحسین کریمی، رضا دهقانی (67- پیمان میری)
سرمربی: رضا عنایتی

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری