کد خبر: ۲۶۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
دلار سهمیه‌ای در نیمه ابتدایی معاملات امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۴۳ هزار و ۵۰۰ فروخته شد. قیمت سکه امامی به کف کانال ۲۴ میلیون عقب‌نشینی کرد

 
 

قیمت دلار سهمیه‌ای امروز یکشنبه ۱۶ بهمن تا ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه به نیمه کانال ۴۳ هزار تومان رسید و ۳۵۰ تومان نسبت به پنجشنبه گذشته ارتقا پیدا کرد. با این حال در بازار طلا شاهد عقب‌نشینی چشم‌گیر نرخ طلا و انواع سکه‌ها بودیم. هر قطعه سکه امامی ظهر امروز در کف کانال ۲۴ میلیون فروخته شد و ارزش آن نسبت به پنجشنبه هفته قبل کمی بیش از ۸۵۰ هزار تومان ریخت. نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار هم با افت ۱۲۸ هزار تومانی به دو میلیون و ۵۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز یکشنبه ۱۶ بهمن در بازار متشکل ارزی تا ظهر به ۴۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. یعنی دقیقا ۳۵۰ تومان بیشتر از عصر پنجشنبه هفته قبل. آن روز دلار سهمیه‌ای با نرخ ۴۳ هزار و ۱۵۰ تومان به کار خود خاتمه داده بود و حالا همزمان ۳۵۰ تومان به قیمت یورو اضافه شده است. قیمت یورو امروز یکشنبه ۱۶ بهمن تا ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه به ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

انواع ارز پنجشنبه یکشنبه
دلار 43 هزار و 150 تومان 43 هزار و 500 تومان
یورو 46 هزار و 950 تومان
47 هزار و 300 تومان

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۱۶ بهمن در نیمه ابتدایی خرید و فروش‌های بازار کمی بیش از ۸۵۰ هزار تومان ریخت. هر قطعه سکه امامی را صبح امروز ۲۴ میلیون و ۱۵ هزار تومان فروختند درحالی که عصر پنجشنبه خرید آن ۲۴ میلیون و ۸۷۱ هزار تومان تمام می‌شد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با افت ۱۰۱ هزار تومانی به ۲۳ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد و این وسط یکه گرمی بدون تغییر قیمت، چهار میلیون و ۹۱۰ هزار تومان به‌فروش رسید.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه

چهارشنبه پنجشنبه

امروز

امامی

24 میلیون و 418 هزار تومان

24 میلیون و 871 هزار تومان

24 میلیون و 15 هزار تومان

تمام‌بهار آزادی طرح قدیم

23 میلیون و 28 هزار تومان

23 میلیون و 431 هزار تومان

23 میلیون و 330 هزار تومان

گرمی

چهار میلیون و 810 هزار تومان

چهار میلیون و 910 هزار تومان

چهار میلیون و 910 هزار تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۶ بهمن تا ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه به دو میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید. رقمی که ۱۲۸ هزار تومان بیشتر از عصر پنجشنبه هفته قبل است. عصر آن روز طلا ۱۸ عیار با نرخ دو میلیون و ۱۷۸ هزار تومان به کار خود خاتمه داده بود.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

چهارشنبه

پنجشنبه

امروز

دو میلیون و 114 هزار تومان

دو میلیون و 178 هزار تومان

دو میلیون و 50 هزار تومان

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری