کد خبر: ۲۶۷۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
سفیر روسیه در آمریکا گفت: آمریکا عامدانه می‌کوشد تا یک شکست استراتژیک را به روسیه تحمیل کرده و به استفاده از کمک‌های واشنگتن در شبه‌جزیره کریمه چراغ سبز نشان می‌دهد.

هشدار روسیه به آمریکا: تانک‌هایتان را نابود می‌کنیم

پیش‌تر رسانه‌ها گزارش دادند که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا قرار است امروز (چهارشنبه) ارسال ۳۰ تا ۵۰ فروند تانک آمریکایی آبرامز به اوکراین را اعلام کند.

به گزارش اعتدال و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در همین رابطه آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در آمریکا گفت: اگر تصمیم بر این باشد که تانک‌های ام۱ آبرامز به اوکراین فرستاده شود، آن‌ها هم مانند دیگر تسلیحاتی که ناتو تا امروز به اوکراین فرستاده، نابود خواهند شد؛ (اما) اگر آمریکا به اوکراین تانک بفرستد دیگر نمی‌تواند از استدلال «تسلیحات دفاعی» استفاده کند. این یک اقدام تحریک‌آمیز آشکار دیگر علیه روسیه خواهد بود. در تشخیص مهاجم واقعی در این مناقشه اشتباه نکنید.

وی افزود: آمریکا عامدانه می‌کوشد تا یک شکست استراتژیک را به روسیه تحمیل کرده و به استفاده از کمک‌های واشنگتن در شبه‌جزیره کریمه چراغ سبز نشان می‌دهد.

هر روز تعداد بیشتری از مقامات آمریکا اذعان می‌کنند که جنگ اوکراین در واقع جنگ نیابتی آمریکا با روسیه است. واشنگتن دائما سطح کمک‌های نظامی خود به دولت دست نشانده‌اش در اوکراین را بالا می‌برد، مخصوصا وقتی که روسیه پیروزی‌های جدیدی در پس گرفتن خاک خود از دست نئونازی‌ها به دست می‌آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری