کد خبر: ۲۶۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
معاون امور زنان و خانواده: متأسفانه در اغتشاشات اخیر شاهد استفاده ابزاری از زنان بودیم و به طور‌ غیرواقعی با کشته‌سازی، اینگونه به جهان القا شد که چهره بانوان ایرانی را خدشه‌دار کنند.

آزادی تعدادی از زنان بازداشتی اغتشاشات، همزمان با روز زن

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از آزادسازی زنان زندانی‌شده در اغتشاشات اخیر، همزمان با روز زن خبر داد.

به گزارش اعتدال، انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری، در نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه از برگزاری جشنواره‌ای با عنوان «بانوی ایرانی» خبر داد و گفت: این جشنواره یکی از برنامه‌های ما برای روز زن است که در آن، از منتخبین تقدیر خواهد شد.

خزعلی از برگزاری همایش بین‌المللی زنان و مبارزه با فساد، زن و خانواده و سبک زندگی و آرای قضایی با محوریت زن و خانواده در هفته گذشته یاد کرد و گفت: سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت کشور، استانداری‌ها و سایر سازمان‌های دولتی برنامه‌های ویژه‌ای را برای روز زن خواهند داشت.


خزعلی درباره مشارکت زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی اظهار کرد: متأسفانه در جریانات اخیر استفاده‌های ابزاری بسیاری از زن صورت گرفت و تلاش شد با کشته‌سازی‌ها اینگونه به جهان القا شود و وجهه خوبی از زنان ایران نشان داده نشد.

او تصریح کرد: آزادسازی زنان زندانی و رسیدگی به خانواده زنان زندانی از جمله برنامه‌های ما برای روز زن خواهد بود.

معاون زنان رئیس جمهور در رابطه با وظیفه رسانه‌های داخلی در رابطه با بازنمایی شخصیت بانوان در ایران در رسانه‌های خارجی گفت: متأسفانه در اغتشاشات اخیر شاهد استفاده ابزاری از زنان بودیم و به طور‌ غیرواقعی با کشته‌سازی، اینگونه به جهان القا شد که چهره بانوان ایرانی را خدشه‌دار کنند.

او تصریح کرد: خوشبختانه حرکاتی که زنان ما طی چهار دهه اخیر انجام داده‌اند بسیار چشمگیر است که ما این را به گوش جهانیان برسانیم. بیش از 30 درصد زنان در هیئت علمی دانشگاه‌ها مشغول فعالیت هستند که این اتفاق در قبل از انقلاب کمتر از 2 درصد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
آخرین اخبار