کد خبر: ۲۶۶۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
امروز پنجشنبه هشتم دی همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار، دلار توافقی روی پله‌های ابتدایی کانال ۳۷ هزار ایستاد و سکه امامی تقریبا ۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار معامله شد

امروز پنجشنبه هشتم دی همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار، دلار توافقی روی پله‌های ابتدایی کانال ۳۷ هزار ایستاد و سکه امامی تقریبا ۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار معامله شد
 
قیمت دلار توافقی امروز پنجشنبه هشتم دی تا ساعت ۱۱ و نیم به ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان رسید که این عدد نسبت به آخرین معاملات روز چهارشنبه رشد ۵۰۰ تومانی ارزش اسکناس آمریکایی را در بازار متشکل ارزی نشان می‌داد. همزمان قیمت یورو امروز با رشد ۴۰۰ تومانی به ۳۹ هزار و ۳۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد اما در نیمه ابتدایی معاملات امروز، قیمت طلا ۱۸ عیار ۳۷ هزار تومان پایین آمد و سکه‌های امامی و تمام‌بهار آزادی طرح قدیم تقریبا با همان قیمت‌های دیروز معامله شدند.

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز پنجشنبه هشتم دی همزمان با نیمه ابتدایی خرید و فروش‌های بازار متشکل ارزی، ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان به ثبت رسید. عصر دیروز و همزمان با آخرین معاملات بازار متشکل ارزی، دلار توافقی با نرخ ۳۶ هزار و ۸۰۰ تومان به کار خود خاتمه داده بود و حالا با شروع معاملات امروز، ارزش اسکناس آمریکا ۵۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد. همزمان قیمت یورو امروز پنجشنبه هشتم دی با رشد ۴۰۰ تومانی به ۳۹ هزار و ۳۰۰ تومان افزایش پیدا کرد.

قیمت ارز در بازار متشکل

انواع ارز سه‌شنبه چهارشنبه امروز
دلار - 36 هزار و 800 تومان 37 هزار و 300 تومان
یورو - 38 هزار و 900 تومان 39 هزار و 300 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه هشتم دی تا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به یک میلیون و ۹۵۵ هزار تومان رسیدو عصر چهارشنبه، طلا‌فروش‌ها معاملاتشان را با احتساب نرخ یک میلیون و ۹۹۲ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا انجام می‌دادند که به‌معنی افت ۳۷ هزار تومانی ارزش این فلز است.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار 

- چهارشنبه امروز
- یک میلیون و 992 هزار تومان یک میلیون و 955 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه هشتم دی در نخستین خرید و فروش‌های بازار به ۲۲ میلیون و ۷۱۶ هزار تومان رسید درحالی که دیروز این سکه نرخ تاریخی ۲۲ میلیون و ۷۲۲ هزار تومان را تجربه کرده بود. همزمان با افت شش هزار تومانی قیمت سکه امامی، نرخ سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم به همین اندازه افزایش پید کرد و صراف‌ها و طلا‌فروش‌ها آن را ۲۰ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان فروختند. سکه گرمی اما بدون تغییر قیمت، چهار میلیون و ۵۱۰ هزار تومان معامله شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه سه‌شنبه چهارشنبه امروز
سکه امامی (طرح جدید) - 22 میلیون و 722 هزار تومان 22 میلیون و 716 هزار تومان
سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) - 20 میلیون و 729 هزار تومان 20 میلیون و 735 هزار تومان
سکه گرمی - چهار میلیون و 510 هزار تومان چهار میلیون و 510 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری