کد خبر: ۲۶۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
پیرز مورگان لیونل مسی را به عنوان چهارمین بازیکن برتر تاریخ فوتبال معرفی کرد.

مسی بهترین بازیکن جهان نیست

رویای رونالدو برای قهرمانی در جهان پایان یافت ولی مسی هنوز امید دارد که بزرگترین افتخار دوران حرفه‌ای خود را کسب کند.

به گزارش اعتدال، مسی ۳۵ ساله با یک گل و یک پاس گل در دیدار با کرواسی، به دومین تجربه فینال در جام‌جهانی رسید. با این حال، علیرغم عملکردهای تاثیرگذار مسی در قطر، مورگان همچنان معتقد است که کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن تمام دوران‌هاست.

پیرز مورگان که خبرنگار، نویسنده و مجری مشهوری است در توئیتر نوشت: «به آرژانتین و لیونل مسی برای رسیدن به فینال جام‌جهانی تبریک می‌گویم. هرگز به آنها شک نکردم.»

اما گری لینه‌کر که همیشه گفته مسی بهترین بازیکن جهان است، از مورگان پرسید: «هنوز هم جای شکی برای بهترین بازیکن جهان وجود دارد؟» و مورگان پاسخ داد: «نه، رونالدو بهترین است. من فکر می‌کنم کریستیانو رونالدو بهترین است، مارادونا دوم، مسی سوم است، البته در واقع چهارم است، بعد از رونالدوی برزیلی.»

ماه گذشته مصاحبه پیرز مورگان با کریستیانو رونالدو منجر به فسخ قرارداد فوق‌ستاره پرتغالی با منچستریونایتد شد. رونالدو سپس به عنوان بازیکن آزاد راهی جام‌جهانی شد و در اولین پیروزی ۳-۲ پرتغال مقابل غنا گلزنی کرد. اما عملکردهای نه چندان خوبش در بازی مقابل کره جنوبی باعث شد تا در بازی بعدی مقابل سوئیس نیمکت‌نشین شود. پرتغال سپس در مرحله یک‌چهارم نهایی توسط مراکش حذف شد و رویای قهرمانی رونالدو در جام‌جهانی پایان یافت.

اما رقیب دیرینه او «مسی» رویای خود را زنده نگه داشته و این شانس را خواهد داشت که در فینال جام‌جهانی بازی کند و جایگاه خودش به عنوان بهترین بازیکن جهان را تثبیت کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری