کد خبر: ۲۶۶۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
نایب رییس مجلس شورای اسلامی نامه استعفای ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه را اعلام وصول کرد.

اعتدال - جمهوریت نوشت : علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه _ ۲۳ آذر_ مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست استعفای ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه گفت: آقای ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه با سابقه حضور در مجلس، شورای نگهبان و دولت و فرزند شهید است. دولت رایزنی های زیادی با او کرده و به یک توافق با رییس جمهور رسیده است. ایشان استعفای خود از مجلس را علی رغم میل باطنی‌شان تقدیم کرده است.

خبرنگار جمهوریت کسب اطلاع کرده است که قرار است ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه به عنوان معاون امور مجلس رئیس جمهوری جایگزین سید محمد حسینی شود.

متن نامه استعفای ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه از نمایندگی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

احتراما با توجه به نظر رییس جمهور مبنی بر خدمت در دولت، به همین دلیل استعفا از نمایندگانی مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌گردد.»

به گزارش ایرنا، ابراهیم عزیزی در دوره پنجم مجلس نیز نماینده مردم کرمانشاه بود؛ عضویت در شورای نگهبان و همچنین معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در دولت نهم از دیگر سوابق و مسئولیت های اجرایی وی است.

 

نماینده مردم کرمانشاه صبح امروز در صحن علنی مجلس گفت: به برکت پیروی مردم عزیز و انقلابی از امامین انقلاب، ایران و ایرانی در قله سرافرازی است.

ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ مجلس در تذکری شفاهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای اجرای فرامین الهی و پیاده شدن احکام نورانی اسلام و پیروی از ۱۴ معصوم است. این نظام مردمی و اسلامی است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با ۹۸.۲ درصد و قانون اساسی با ۹۹.۵ درصد به تصویب مردم رسید.

وی افزود: از ابتدای انقلاب، دشمنان انقلاب به ویژه آمریکای جهان‌خوار، رژیم غاصب صهیونیستی کودک‌کش و جنگ تحمیلی استکبار به همراه گروهک‌های منافقین و همه گروهک‌های ضد انقلاب و داعشی علیه مردم بودند ولی به درک واصل شده و می‌شوند، این وعده الهی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «به برکت پیروی مردم عزیز و انقلابی از امامین انقلاب، ایران و ایرانی در قله سرافرازی است»، تصریح کرد: بنده همواره خادم مردم و نمایندگان مردم و به دنبال تعامل دولت و مجلس و آرامش و همدلی خواهم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری