کد خبر: ۲۶۶۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
اگر به دنبال راهی برای افزایش امنیت منزل خود هستید لازم به ذکر است که بدانید راه های زیادی برای این کار وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن امنیت منزل خود را بالا ببرید.

در ادامه تمام راه حل های ممکن که به پلیس برای شناسایی سارقان کمک می کند ذکر شده است.

افزایش امنیت ساختمان در برابر سارقان hostdl

امروزه بالابردن ضریب امنیت اماکن از جمله ساختمان ،منزل ،ویلا ،فروشگاه و...در برابر سرقت یکی از دغدغده های اصلی افراد شده است.اما چگونه میتوان با تکنولوژی امروزی این مهم را برآورده کرد؟چگونه میتوان امنیت خانه را فراهم نمود؟روش های زیادی برای بالا بردن امنیت منازل وجود دارد ک در ادامه ب بررسی مهم ترین انها میپردازیم.

درب ورودی مقاوم و ضد سرقت:

درب ضد سرقت

اولین نقطه اسیب پذیر از طرف سارقین درب ورودی خانه میباشد پس درب ورودی باید مقاومت لازم در برابر دیلم سارقین را دارا باشد تا از نفوذ سارق ب داخل منزل جلوگیری شود .یکی از گزینه های مناسب استفاده از درب های ضد سرقت میباشد ک درون آنها ب وسیله فولاد مقاوم سازی شده است و تا حد زیادی میتوان ضریب امنیت منزل را به حداکثر رساند.

قفل های ضد سرقت:

یکی دیگر از راه های افزایش امنیت استفاده از قفل های ضد سرقت میباشد فرض کنید منزل شما به یک درب ضد سرقت مجهز شده است ولی قفلی ک روی درب است از کیفیت و مقاومت خوبی برخوردار نیست! بنابراین سارق با توجه به این موضوع اقدام به شکستن قفل کرده و میتواند وارد منزل شود پس قفلی که روی درب ضد سرقت نیز قرار میگیرد حتما باید نفوذ ناپذیرو از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا از ورود سارقین جلوگیری کند.پس استفاده از قفل های ضد سرقت نیز میتواند امنیت منزل را دربرابر سرقت افزایش دهد .

استفاده از دزدگیر اماکن (دستگاه اعلام سرقت اماکن

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن یکی از تجهیزات امنیتی بسیار کاربردی دربرابر سرقت میباشد ک امروزه در محل های بسیاری مانند بانک ها،جواهر فروشی ها ،منازل و ویلا ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.تجهیزات اعلام سرقت میتواند امنیت منزل یا ویلا و ... را حد بسیار زیادی تامین کند چرا ک با استفاده از تکنولوژی امروزی این تجهیزات توانسته ایم پیشرفت چشمگیری را در راستای افزایش ضریب امنیت اماکن برقرار کنیم.در ادامه قصد داریم در مورد نوع کارکرد این سیستم امنیتی به توضیحاتی بپردازیم.
تجهیزات اعلام سرقت(دزدگیر اماکن) انواع مختلفی دارند ک با توجه به نوع مکان و با استفاده از مشاوره رایگان شرکت ایمن پاد میتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.کارکرد این سیستم به گونه ای است ک دارای چند نوع سنسور از قبیل چشمی،شوک سنسور درب،پدال و ... میباشد ک هرکدام وظیفه به خصوصی دارند.برای مثال شوک سنسور درب میتواند روی درب یا پنجره نصب شود و به محض اینک سارق اقدام به فشار روی درب ورودی ویا حتی پنجره کند سنسور فعال شده و آژیر روشن میشود از طرفی به محض فعال شدن دزدگیر با شماره تلفن هایی ک داخل حافظه دستگاه است تماس حاصل میکند تا صاحب منزل از سرقت مطلع شود.یکی دیگر از امکانات دزدگیر اماکن باطری بکاپ میباشد که حتی اگر باوجود اینک سارق اقدام ب قطعی برق کند دزدگیر با استفاده از سیستم برق اضطراری خود میتواند حتی تا چند روز به کار خود ادامه دهد.حتی در بعضی از مدل های سیمکارتی دستگاه اعلام سرقت ب محض قطع شدن برق میتواند صاحب خانه را با استفاده از پیامک مطلع سازد که برق سیستم قطع شده و دزدگیر با استفاده از برق اضطراری خود ب وظایفش ادامه میدهد.
تجهیزات اعلام سرقت با توجه به قیمت و نوع کارکردشان و حتی نوع مکان انواع مختلفی دارند که در بالا به توضیحات مختصری از آن پرداختیم.لذا استفاده از دزدگیر اماکن نیز میتواند امنیت منزل یا ویلاو ... را تا حد بسیار زیادی تامین کند.

استفاده از دوربین های مداربسته:

تجهیز کردن اماکن و منزل و ویلا به دوربین مداربسته نیز یکی از راه های بسیار مفید برای بالابردن ضریب امنیت میباشد. دوربین مداربسته اقتصادی که توسط شرکت ایمن پاد عرضه میشود و با توجه به کیفیت های بسیار بالا در کنار قیمت مناسبی که دارند میتوانند گزینه مناسبی برای تامین امنیت اماکن باشند. دوربین های مداربسته در نقاط مختلف اعم از مشاعات و یا حتی داخل منزل میتواند امنیت را تا حد بسیار زیادی تامین کند.همانطور ک میدانید دوربین های مداربسته تمام وقایع و اتفاقات را ثبت و ضبط میکندد ک خود عاملی بازدارنده نسبت به ورود سارقین میباشد.فرض کنید منزل شما به تمام مواردی ک در بالا ذکر شد مجهز است حال صاحب خانه برای چند روز به مسافرت رفته و سارقی ک قصد ورود به منزل راداشته با فشاری روی درب ورودی تلاش به وارد شدن به منزل برای سرقت میکند که ناگهان سیستم اعلام سرقت شروع ب آژیر زدن میکند و از طرفی با صاحب منزل و تمام شماره های موجود در حافظه خود تماس میگیرد تا صاحب خانه را مطلع سازد.سارق هم که دیگر کاری نمیتواند از پیش ببرد و اقدام به گریز میکند.حال اگر منزل مجهز ب دوربین مداربسته اقتصادی باشد همان لحظه صاحب خانه از طریق گوشی موبایل و از راه دور به دوربین ها دسترسی پیدا کرده و وقایع گذشته و حال را از طریق گوشی مشاهده میکند.با توجه به این که سارقان معمولا در نیمه های شب اقدام به سرقت میکنند دیگر نیازی نیست صاحب خانه راه طولانی برای بررسی این اتفاق را طی کند.لذا دوربین مداربسته در کنار دزدگیر اماکن نوعی مکمل محسوب میشود. دوربین مداربسته اقتصادی میتواند گزینه مناسبی جهت برقراری امنیت باشد.همانطور ک گفته شد این مدل دوربین نسبت به قیمت مناسب و کیفیت و رزولیشن بسیار بالای آن میتواند در تمام محیط های مسکونی،تجاری،صنعتی و.......مورد استفاده کاربر قرار گیرد. و از طریق گوشی موبایل،تبلت،لپتاب تصاویر زنده و یا حتی گذشته را در بستر اینترنت و با کیفیت و رزولیشن بالا حتی در خارج از کشور دریافت نمود.
دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع مکان و یا مورد استفاده از آنها انتخاب میشوند. یکی دیگر از انواع دوربین های با کیفیت که میتوان مورد استفاده قرار داد دوربین مداربسته داهوا میباشند. که با توجه به قیمت و نوع آن و همچنین با استفاده از مشاوره رایگان و کارشناسی ایمن پاد میتوان بهترین گزینه در کنار قیمت مناسب را انتخاب نمود .
دوربین مداربسته داهوا از لحاظ کیفیت تصاویر و رزولیشن با دوربین های مداربسته اقتصادی تقریبا یکسان هستند ولی از لحاظ قیمت با هم متفاوت هستند .

مجهز کردن پنجره و بالکن به حفاظ:

یکی دیگر از مسائلی ک میتواند از سرقت جلوگیری کند حفاظ پنجره و بالکن منزل و ویلا ب خصوص در طبقات اول میباشد .

روشن نگه داشتن اطراف خانه در شب

با توجه به آمار سرقت هایی ک در طول شب و در تاریکی انحام میشود بهتر است که در اطراف خانه به وسیله انواع چراغ و یا پرژکتور روشن باشد و یا اینکه از سنسور های حرکتی برای روشنایی اطراف خانه استفاده شود تا ب محض حرکت باعث روشن شدن اطراف خانه شود.

استفاده از سیستم خانه های هوشمند:

خانه هوشمند

یکی دیگر از راه های جلوگیری از سرقت استفاده از سیستم خانه هوشمند میباشد که میتوان به وسیله گوشی و یا تبلت و لبتاب روشنایی خانه و تلویزیون و تجهیزات صوتی و ... را کنترل کرد و خانه ای امن و سالم داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری