کد خبر: ۲۶۶۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
دلار توافقی امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۳۴ هزار و ۸۶۰ تومان فروخته شد. سکه تقریبا ۱۷ میلیون و ۴۰۰ معامله شد

قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۱۶ آذر با افزایش ۱۵۰ تومانی به ۳۴ هزار و ۸۶۰ تومان رسید. همزمان نرخ فروش یورو تقریبا ۲۵۰ تومان رشد داشت و در نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی قدم به کانال ۳۷ هزار تومان گذاشت. در بازار طلا نرخ طلا ۱۸ عیار با عقب‌نشینی هفت هزار تومانی به یک میلیون و ۵۶۷ هزار تومان رسید، اما نرخ فروش سکه امامی حدود ۱۰۰ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و آن را نزدیک ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروختند.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش اعتدال، قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۶ آذر به ۳۴ هزار و ۸۶۰ تومان رسید. به این ترتیب نرخ دلار در بازار متشکل ارزی که به شکل توافقی تعیین می‌شود، نسبت به آخرین معاملات عصر دیروز ۱۵۰ تومان ارتقا پیدا کرده است. قیمت یورو امروز چهارشنبه ۱۶ آذر با افزایش ۲۶۰ تومانی در نیمه ابتدایی معاملات بازار به ۳۷ هزار و ۱۸۰ تومان رسید.

 
 
انواع ارز دیروز امروز
دلار 34 هزار و 710 تومان 34 هزار و 860 تومان
یورو 36 هزار و 920 تومان 37 هزار و 180 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار 

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۱۶ آذر کار خود را در بازار از روی پله یک میلیون و ۵۷۳ هزار تومان آغاز کرد. همزمان با انتشار این مطلب، قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۶۷ هزار تومان تقلیل پیدا کرد که این رقم درمقایسه با آخرین معاملات عصر دیروز، افت هفت هزار تومانی ارزش این فلز گرانبها را نشان می‌دهد. چون دیروز نرخ طلا ۱۸ عیار با نرخ یک میلیون و ۵۷۴ هزار تومان به کار خود خاتمه داده بود.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار 

دیروز امروز
یک میلیون و 574 هزار تومان  یک میلیون و 567 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۶ آذر با شروع خرید و فروش‌های بازار به ۱۷ میلیون و ۴۰۲ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و نسبت به روز گذشته ۱۰۸ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، اما به همین اندازه ریخت و به ۱۶ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان تقلیل پیدا کرد. سکه گرمی هم که سه میلیون و ۷۱۰ هزار تومان فروخته شد، تغییر قیمتی نداشت.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه دیروز امروز
طرح جدید 17 میلیون و 294 هزار تومان 17 میلیون و 402 هزار تومان
طرح قدیم 16 میلیون و 893 هزار تومان 16 میلیون و 785 هزار تومان
گرمی سه میلیون و 710 هزار تومان سه میلیون و 710 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری