کد خبر: ۲۶۶۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
«بیزنس اینسایدر» به نقل از «یوگنی سیلکین» سخنگوی ستاد مشترک نیرو‌های مسلح اوکراین اعلام کرد که روسیه استفاده از هواپیما‌های بدون سرنشین ایرانی که از «پلاستیک و سایر مواد نامقاوم در برابر یخبندان» ساخته شده را متوقف کرده است. مقام‌های اوکراین با تکرار برخی فضاسازی‌ها در خصوص استفاده روسیه از پهپاد‌های ایرانی در جنگ علیه کی‌یف، اعلام کردند که استفاده از این پهپاد‌ها به دلیل سرمای هوا در حال حاضر متوقف شده است.

اوکراین: روسیه استفاده از پهپاد‌های ایرانی را متوقف کرد

به گزارش اعتدال به نقل از العربیه، مقام‌های اوکراینی اعلام کرده‌اند که از آنجایی که هواپیما‌های بدون‌سرنشین ساخت ایران که روسیه از آن‌ها برای حمله به کشورشان استفاده می‌کند، توانایی تحمل سرمای زمستان منطقه را ندارند، روسیه فعلا کاربرد آن‌ها را متوقف کرده است.

«بیزنس اینسایدر» به نقل از «یوگنی سیلکین» سخنگوی ستاد مشترک نیرو‌های مسلح اوکراین اعلام کرد که روسیه استفاده از هواپیما‌های بدون سرنشین ایرانی که از «پلاستیک و سایر مواد نامقاوم در برابر یخبندان» ساخته شده را متوقف کرده است.

به گفته این مقام اوکراینی، روسیه پهپاد‌های ایرانی را از ۱۷ نوامبر، که اولین روزی بود که در اوکراین برف آمد، مورد استفاده قرار نداده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری