کد خبر: ۲۶۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۱
نماینده مجلس:
حجت الاسلام حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در جمع زنان متحصن قم گفت: به حول و قوه الهی هزینه ی بدحجابی و بی حجابی را در کشـور بالا خواهیم برد.

هزینه بدحجابی و بی‌حجابی را بالا می‌بریم

حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مهسا امینی بهانه بود، تاکید کرد: اصلا اینها فهمیدند که قرار است طرح عفاف و حجاب در کشور ایجاد شود و تاثیرگذار است، این بازی‌ها را درآوردند. از این طرح عقب‌نشینی نخواهند شد.

حجت الاسلام حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در جمع زنان متحصن قم گفت: به حول و قوه الهی هزینه ی بدحجابی و بی حجابی را در کشـور بالا خواهیم برد.

نماینده رفسنجان در مجلس افزود: دشمن معتقد بر این است که اگر عفاف و حجاب برداشته شود و پوشش اسلامی حذف شود، انگار جمهوری اسلامی حذف شده است. اصلا امروز حیا و پوشش پرچم ما است سقوط این عفاف و حجاب یعنی سقوط پرچم جمهوری اسلامی.

او با بیان اینکه الان اغتشاشات جمع شده و به نافرمانی مدنی در حوزه پوشش اسلامی تبدیل شده است، ادامه داد: همه زورشان را گذاشته‌اند که بروید کشف حجاب کنید؛ بروید چادر و حجاب را بردارید تا ما به اهدافمان برسیم. خطر این موضوع کمتر از اغتشاشات نیست.

جلالی با تاکید بر اینکه به حول قوه الهی هزینه بد حجابی و بی‌حجابی در کشور را بالا خواهیم برد، گفت: به حول قوه الهی کاری خواهیم کرد که بدانند اگر بخواهند در کشور قانون را زیر پا بگذارند و هرج و مرج ایجاد کنند، باید هزینه سختی بدهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مهسا امینی بهانه بود، تاکید کرد: اصلا اینها فهمیدند که قرار است طرح عفاف و حجاب در کشور ایجاد شود و تاثیرگذار است، این بازی‌ها را درآوردند. از این طرح عقب‌نشینی نخواهند شد.

جلالی در ادامه تاکید کرد: عقب‌نشینی از طرح عفاف و حجاب، عقب‌نشینی از جمهوری اسلامی است؛ عقب‌نشینی از باورها، ارزش‌های دینی و اسلام است. حجاب از احکام اسلام و ضروریات دین بوده و منکر آن، مرتد است.

او با اشاره به اینکه طرح خیلی خوبی تهیه شده و هماهنگی‌های خوبی میان وزارت کشور، نیروی انتظامی و قوه قضاییه صورت گرفته است، گفت: عده‌ای مانع هستند و موانعی ایجاد می‌کنند اما نمی‌توانیم از این اصل اصیل اسلامی دست برداریم. به حول قوه الهی این قانون در یکی دو هفته آینده اجرایی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری