کد خبر: ۲۶۶۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
تسنیم نوشت: رئیس‌جمهور با جمعی از خانواده‌های شهدا و قربانیان اغتشاشات اخیر در استان کردستان دیدار کرد.

پدر شهید بامدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به جزئیاتی از دیدار امروز رئیس‌جمهور با خانواده شهدا گفت: آیت‌الله رئیسی در این دورهمی صمیمانه ضمن قدردانی از صبر و ایثار خانواده‌های شهدا و ایثار و فداکاری نیروهایی که در جریان اغتشاشات اخیر در دفاع از امنیت مردم، جانباز و مجروح شدند، دستوراتی را هم برای رفع مشکلات این قشر صادر کرد.

وی با بیان اینکه در این نشست چند نفر از خانواده‌ها به وصف و بازگویی خصوصیات شهدا و دغدغه‌های خود پرداختند، افزود: درخواست خانواده‌های شهدا این بود که با مخلان امنیت استان برخورد قاطع صورت گیرد که رئیس‌جمهور نیز به همه فرماندهان نظامی و انتظامی استان تأکید کردند که عاملان شهادت مدافعان امنیت و کسانی که دنبال اجرای پروژه کشته‌سازی در کردستان بودند، شناسایی، مجازات و قاطعانه با آنان برخورد شود.

به‌گفته پدر شهید بامدی در این دیدار رئیسی پیرامون موضوع شهید و شهادت مطالبی را بیان و تأکید کردند که راه پرافتخار شهادت و شهدا ادامه‌دار است و در این مسیر مسئولیت خانواده‌های شهدا سنگین‌تر از همه است.

وی عنوان کرد: رئیس‌جمهور در این دیدار بسیار برای خانواده‌ها احترام و عزت قائل شد و از اتفاقات اخیر نیز ابراز تأسف و ناراحتی کرد، آیت‌الله رئیسی تأکید داشت که شهدا و جانبازان ارزشمندترین و مهمترین دارایی‌های خود، یعنی جانشان را در مسیر امتحان الهی به میدان آوردند، بنابراین باید امروز حرمت‌شان حفظ شود.

پدر شهید مدافع امنیت کردستان ابراز داشت: در این دیدار همه خانواده‌ها بر ادامه راه شهدا برای دفاع از کشور و امنیت مردم تأکید داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری