کد خبر: ۲۶۵۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها :
رییس کمیسیون شوراها در واکنش به تاکید معاون پارلمانی رئیس جمهوری درباره این که مهرداد بذرپاش گزینه اصلی دولت برای وزارت راه و شهرسازی است، گفت: آقای بذرپاش یک سری خصوصیات بسیار خاص و ویژه دارند، ایشان جوان و پرانرژی هستند و مهمتر از این ، اهل فکر و اندیشه و مشورت با صاحب نظران است و این موارد رمز موفقیت ایشان است.

اعتدال - محمدصالح جوکار ، رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس یازدهم در گفت و گو با خبرنگار جمهوریت درباره تغییر در برخی وزارتخانه ها در دولت ابراهیم رییسی گفت: با گذشت بیش از یک سال از عمر فعالیت دولت سیزدهم ، بدون شک مجموعه دولت و شخص رییس جمهور از وضعیت و عمکرد وزارتخانه ها و وزرا و دستگاه ها و مسئولان ارزیابی دارند و به جمع بندی نیز رسیده اند که این جمع بندی ملاک تصمیم گیری قرار می گیرد تا جابجایی و تغییراتی در دولت اتفاق بیافتد.

نماینده مردم یزد در مجلس یازدهم با بیان این که « در هفته های آتی شاهد تحولات جدی در دولت خواهیم بود» ، گفت: امروز مسئولیت هایی که داده می شود اینطور نیست که سند به نام کسی خورده باشد و بر اساس عملکرد ، احتمال جابجایی در هر سطحی از دولت وجود دارد و حتی نمایندگان مجلس نیز باید بدانند که در صورت کوتاهی در کارهای محوله در معرض تغییر قرار خواهند گرفت.

جوکار با تاکید بر این که « ورود دولت به تغییرات در مجموعه قوه مجریه پیش از آن که مجلس از ابزارهای نظارتی و استیضاح استفاده کند، اقدام بسیار مبارک و درستی است»، تاکید کرد: امیدواریم این تغییرات به نفع کشور باشد.

رییس کمیسیون شوراها در واکنش به تاکید معاون پارلمانی رئیس جمهوری درباره این که مهرداد بذرپاش گزینه اصلی دولت برای وزارت راه و شهرسازی است، گفت: آقای بذرپاش یک سری خصوصیات بسیار خاص  و ویژه دارند، ایشان جوان و پرانرژی هستند و مهمتر از این ، اهل فکر و اندیشه و مشورت با صاحب نظران است و این موارد رمز موفقیت ایشان است.

وی ادامه داد: بذرپاش نسبت به مسائل عمده و کلان کشور آگاهی لازم را دارد و مسیر را به طور دقیق می شناسد و همان طور که در دیوان محاسبات کشور تحولات بسیار مهمی ایجاد کردند  و منشاء اقدامات بزرگی شدند ، با انرژی همیشگی خود می توانند وزارت راه و شهرسازی را در حوزه های مسکن، راه و حمل و نقل با تغییرات جدی به جلو ببرند.

ریاست کمیسیون شوراها با اشاره به تعهدات داده شده در حوزه مسکن و راه و حمل و نقل در دولت سیزذهم خاطر نشان کرد: این ها مسائل اصلی کشور است و من تصور می کنم گلوگاه مسائل مهم کشور در وزارت راه و شهرسازی است و برای عبور از وضعیت فعلی نیازمند فردی همانند آقای بذرپاش هستیم و از این نظر دولت بسیار فکر خوبی کرد و گزینه مناسبی را انتخاب کرد.

جوکار همچنین تصریح کرد: مجلس محل تضارب آراء است و بدون شک موافقان و مخالفان در زمان رای اعتماد صحبت خواهند کرد ، اما مخالفت جدی در بدنه مجلس با وزارت آقای بذرپاش با توجه به شناخت و کارنامه موفق ایشان رخ نمی دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری