کد خبر: ۲۶۵۹۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
دلار توافقی امروز شنبه پنج آذر تقریبا ۳۴ هزار فروخته می‌شود قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۰۵ هزار رسید

قیمت دلار توافقی امروز شنبه پنج آذر به یک قدمی مرز ۳۴ هزار تومان رسید. همزمان با شروع معاملات بازار متشکل ارزی هر اسکناس دلار معادل ۳۳ هزار و ۹۹۰ تومان فروخته شد که این رقم ۳۹۰ تومان بیشتر از نرخ روز پنجشنبه است. قیمت یورو امروز با رشد ۶۰۰ تومانی به ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید و در بازار طلا شاهد پیشروی دو هزار تومانی نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار بودیم. سکه امامی و سکه تمام بهار آزادی، اما تقریبا با همان قیمت‌های روز پنجشنبه معامله شدند.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش اعتدال، قیمت دلار امروز شنبه پنجم آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در بازار متشکل ارزی ۳۳ هزار و ۹۹۰ تومان به ثبت رسید. رقمی که به معنی رشد ۳۹۰ تومانی قیمت دلار توافقی نسبت به روز پنجشنبه است. در بازار متشکل ارزی که نرخ ارز به شکل توافقی تعیین می‌شود، قیمت یورو امروز شنبه پنج آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار روی پله ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان ایستاد و ارزش این یکی نسبت به هفته قبل ۶۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد.

 
 
انواع ارز چهارشنبه پنجشنبه امروز
دلار 33 هزار و 500 تومان 33 هزار و 600 تومان 33 هزار و 990 تومان
یورو 34 هزار و 360 تومان 34 هزار و 600 تومان 35 هزار و 200 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز شنبه پنجم آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار یک میلیون و ۵۰۵ هزار تومان به ثبت رسید. به این ترتیب در نخستین خرید و فروش‌های هفته جدید قیمت طلا ۱۸ عیار رشد دو هزار تومانی را تجربه کرد. عصر پنجشنبه طلا‌فروش‌ها، هزمان با آخرین خرید و فروش‌های بازار، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را یک میلیون و ۵۰۳ هزار تومان درنظر می‌گرفتند.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

چهارشنبه پنجشنبه امروز
یک میلیون و 474 هزار تومان یک میلیون و 503 هزار تومان یک میلیون و 505 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز شنبه پنجم آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه، ۱۶ میلیون و ۶۴۶ هزار تومان به ثبت رسید. عصر پنجشنبه خرید سکه امامی ۱۶ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان هزینه داشت و حالا هشت هزار تومان از قیمت این سکه کاهش پیدا کرده است. نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، اما با رشد شش هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید و سکه گرمی، بدون تغییر قیمت، سه میلیون و ۴۱۰ هزار تومان فروخته شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه چهارشنبه پنجشنبه امروز
امامی 16 میلیون و 474 هزار تومان  16 میلیون و 654 هزار تومان  16 میلیون و 646 هزار تومان 
طرح قدیم 15 میلیون و 595 هزار  تومان 15 میلیون و 844 هزار  تومان 15 میلیون و 850 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 410 هزار تومان سه میلیون و 410 هزار تومان سه میلیون و 410 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری