کد خبر: ۲۶۵۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲
نخستین پرواز مستقیم میان تل آویو و دوحه صبح امروز از فرودگاه بن گوریون صورت گرفت.

به گزارش ایرنا، به گفته عکاس خبرگزاری فرانسه، روز یکشنبه، اولین پرواز مستقیم تجاری بین تل آویو و دوحه در حاشیه آغاز مسابقات فوتبال جام جهانی 2022 انجام شد.

شرکت هواپیمایی قبرس «تی یو اس» روز جمعه به خبرگزاری فرانسه گفت که از سازمان هواپیمایی کشوری قطر مجوز انجام شش پرواز مستقیم از تل آویو به دوحه و شش پرواز دیگر از دوحه به تل آویو دریافت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری ایلاف، نخستین پرواز صبح امروز از فرودگاه بن گوریون در تل آویو صورت گرفت.
این اولین پرواز مستقیم بین تل آویو و دوحه محسوب می‌شود.

پیشتر منابع خبری اعلام کرده بودند که یک شرکت قبرسی با مالکیت محدود رژیم صهیونیستی، مسئول انتقال مستقیم تماشاگران صهیونیست از تل آویو به قطر در روزهای برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال شده است.

پرواز مستقیم تل آویو به قطر سه ساعته خواهد بود و برخلاف برنامه ریزی اولیه، این پروازها دیگر توقفی در کشور قبرس نخواهند داشت و قیمت بلیت رفت و برگشت ۵۵۵ دلار خواهد بود.

در ادامه این گزارش آمده است که شرکت های هواپیمایی صهیونیستی حق پرواز مستقیم در خط پروازی را ندارند و تنها شرکت «تی یو اس» می تواند اینکاار را انجام دهد.

پیش از این یائیر لاپید، نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی از برقراری پروازهای مستقیم به قطر برای حضور صهیونیست ها در جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داده بود.

فیفا هفته گذشته اعلام کرد که مردم سرزمین های اشغالی می توانند از پروازهای مستقیم به قطر برای تماشای بازی های جام جهانی فوتبال استفاده کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری