کد خبر: ۲۶۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: باید انتقام جدی و خشن از همه کسانی که این جنایت را در ایذه انجام و ابزار آن را تدارک دیدند گرفته شود تا فکر نکنند هر غلطی را می توانند انجام دهند.

افزایش تعداد شهدای ایذه به ۷ نفر/ حال 4 نفر از مجروحان وخیم است

تعداد شهدای حادثه تروریستی ایذه افزایش پیدا کرد.
 
عصر روز گذشته ۲۵ آبان ماه در یک حمله تروریستی به بازار مرکزی ایذه مردم، نیروهای بسیج و محافظان امنیت مورد تیراندازی قرار گرفتند. 
 
به گزارش اعتدال، در این حمله تعدادی از مردم شهید و مجروح شدند که ساعتی پیش نیز یکی دیگر از مجروحان به خیل شهدا پیوست و تعداد شهدای این حادثه به هفت نفر رسید و ۱۰ نفر مجروح شده اند. 
 
در پی این حمله تروریستی و شهادت هفت نفر از مردم ایذه، با اعلام حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد و خلیلیان استاندار خوزستان، امروز در استان و سه روز در شهرستان ایذه عزای عمومی اعلام شده است.
 
 
افزایش تعداد شهدای ایذه به ۷ نفر/ حال 4 نفر از مجروحان وخیم است
 
دستگیری سه نفر از عوامل اصلی اغتشاشات ایذه
 
علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان هم اعلام کرده است که ۳ نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات اخیر شهرستان ایذه دستگیر شده‌اند و تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد.
 
علی دهقانی در این رابطه گفت: به دادستان و رئیس دادگستری این شهرستان دستور ویژه داده شد تا کلیه اقدامات لازم را در جهت شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این حوادث و اغتشاشات انجام دهند.
 
کسانی که در زمین تروریست‌های رسانه‌ای بازی کردند، باید پاسخگو باشند
 
علی بهادری جهرمی هم در حساب کاربری خود در توییتر در این باره نوشت:
 
«‏تروریست‌های رسانه‌ای، تجزیه طلب و آشوبگران سه ضلع پازل دشمن، با خیال خام تکه پاره کردن ایران و جلوگیری از پیشرفت آن هستند.
 
کسانی که در زمین تروریست‌های رسانه‌ای بازی کردند، باید پاسخگوی عملکرد دنباله‌های آنان در خیابان‌های ‎ایذه و ‎اصفهان باشند.»
 
افزایش تعداد شهدای ایذه به ۷ نفر/ حال 4 نفر از مجروحان وخیم است
 
برخورد قاطع با عاملان جنایات ایذه و اصفهان، خواسته و حق ملت است
 
سخنگوی شورای نگهبان گفت: حمله بی‌رحمانه به مردم بی‌دفاع و مدافعان امنیت در ‎ایذه و ‎اصفهان همان چیزی است که عاملان فاجعه شاهچراغ برای تمام شهرهای ایران آرزو می‌کنند.
 
به گزارش اعتدال، هادی طحان نظیف در توییتر  نوشت:
 
«حمله بی‌رحمانه به مردم بی‌دفاع و مدافعان امنیت در ‎ایذه و ‎اصفهان همان چیزی است که عاملان فاجعه شاهچراغ برای تمام شهرهای ایران آرزو می‌کنند. برخورد قاطع با عاملان این جنایات، خواسته و حق ملتی است که با دیدن تصاویر مردم در خون غلتیده از خشم و غیرت لبریز شده‌اند.
ایران، تسلیت»
 
افزایش تعداد شهدای ایذه به ۷ نفر/ حال 4 نفر از مجروحان وخیم است
 
باید انتقام جدی و خشنی از جنایت ایذه گرفته شود
 
 نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید انتقام جدی و خشن از همه کسانی که این جنایت را در ایذه انجام و ابزار آن را تدارک دیدند گرفته شود تا فکر نکنند هر غلطی را می توانند انجام دهند.
 
حجت الاسلام و المسلیمن محسن حیدری با تسلیت حادثه تروریستی ایذه و شهادت هفت نفر از مردم این شهر، اظهارکرد: امیدوارم خدا این شهدای مظلوم، این جوانان و این کودک خرسال را که در این حادثه به شهادت رسیدند، با شهدای کربلا محشور کند و به خانواده آن ها صبر عنایت کند. ان شااءلله خداون به مجروحان این حادثه نیز شفای عاجل و صحت کامل عنایت بفرماید.
 
به گزارش اعتدال، وی ادامه داد: این فاجعه که در ایذه اتفاق افتاد همانند فاجعه های دیگر بیانگر اوج وحشی گری دشمنان ما است، به این معنا که دشمنان از جنس داعش و منافقین و از خدا بیخبر هیچ حد و مرزی از نظر انسانیت و بشری را رعایت نمی کنند و موظف هستند که ماهیت خشن اربابان خود را نشان دهند. بنابراین بحث اغتشاش و حتی براندازی نظام مطرح نیست و آنچه برای دشمن مطرح است انتقام گرفتن از ملت ایران است زیرا ملت ایران از نظر آمریکا و اسراییل مقصر اصلی است؛ ملتی که ۴۴ سال پای امام و مقام معظم رهبری، اسلام، آزادی و استقلال خود ایستاد تا شخصیت بین المللی، کرامت و عزت خود را حفظ کنند از نظر استکبار گناهکار بوده و مجرم است.
 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پس چنین مواقعی نباید انتظار داشته باشیم که کمیسون های حقوق بشر و سازمان های بین المللی این اقدامات را محکوم کنند زیرا همه آن ها سر و ته یک کرباس و همه وابسته استکبار جهانی هستند.
 
وی تاکید کرد: همچنین ما ملت ایران تمام اقوام، قشرها و سلیقه های سیاسی باید امت واحده باشیم و باید دست هم را بفشاریم و قطعا در این صورت است که ملت ایران می تواند بر دشمنان وحشی خود پیروز شود و قطعا توطئه ای که دشمنان اسلام و ایران برای ملت ایران تدارک دیدند همچون توطئه های دیگر به برکت وحدت و حرکت پشت سر رهبری خنثی خواهد شد.
 
حیدری عنوان کرد: دشمن باید بداند که با این جنایت ها و خونریزی ها ملت ایران هرگز سست نمی شود، بلکه روز به روز استحکام بیشتری پیدا می کند و عزم  و جزم آن نیز راسخ تر می شود. بنابراین دشمن به فکر دیگری باشد و بساط خود را جمع کند زیرا ملت ایران ملتی نیست که بخواهد باج دهد، تسلیم شود و عقب نشینی کند.
 
وی گفت: درخواست من از دستگاه های امنیتی و انتظامی این است که افراد جنایتکار و کسانی که پشت پرده برنامه ریزی می کنند را از سوراخ هایشان بیرون آورده و به اشد مجازات برسانند. دیگر از صبر، لطف و عطوفت گذشته است و ملت ایران صبر و عطوفت را نمی پذیرد و باید انتقام جدی و خشن از همه کسانی که این جنایت را در ایذه انجام و ابزار آن را تدارک دیدند گرفته شود تا فکر نکنند هر غلطی را می توانند انجام دهند.
 
افزایش تعداد شهدای ایذه به ۷ نفر/ حال 4 نفر از مجروحان وخیم است
 
حال 4 نفر از مجروحان حادثه تروریستی ایذه وخیم است / ترخیض ۲ نفر از مجروحان
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به تشریح آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه پرداخت.
 
دکتر حبیب حی‌بر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اعزام ۹ نفر از مجروحان حادثه تروریستی ایذه در بیمارستان های علوم پزشکی اهواز، اظهارکرد: چهار نفر از مجروحان اعزامی حالشان وخیم است و دو نفر مرخص شدند.
 
وی ادامه داد: همچنین سه نفر از مجروحان این حادثه در بخش اورژانس بستری و تحت مراقب هستند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری