کد خبر: ۲۶۵۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰
ایالات متحده آمریکا در استراتژی جدید امنیت ملی، برتری خود را بر سایر کشورها تقویت می‌کند و آماده است تا برای رسیدن به اهداف خود دست به هر کاری بزند.

دبیر شورای امنیت ملی روسیه گفت که ایالات متحده آمریکا و متحدانش ملت‌ها را بازیچه خود قرار داده‌اند و جهان را به سمت یک جنگ جهانی سوق می‌دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، نیکلای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه امروز (سه شنبه) در جریان نشستی در شهر بریانسک روسیه در مورد امنیت روسیه گفت که هدف ایالات متحده آمریکا تضعیف، تقسیم و در نهایت نابودی روسیه است و از رژیم دست نشانده کی‌یف به عنوان ابزاری برای تخریب و ویرانی استفاده می‌کند.

وی افزود: ایالات متحده آمریکا در استراتژی جدید امنیت ملی، برتری خود را بر سایر کشورها تقویت می‌کند و آماده است تا برای رسیدن به اهداف خود دست به هر کاری بزند، زیرا ایالات متحده و متحدانش، ملت‌ها را بازیچه خود قرار داده‌ و جهان را به سمت یک جنگ جهانی سوق می‌دهند.

پاتروشف افزود: ترویج نئونازیسم با حمایت کشورهایی که در طول جنگ جهانی دوم همراه با اتحاد جماهیر شوروی در جنگ علیه نازیسم فاشیسم جنگیدند، نشان می‌دهد که غرب عمداً به دنبال پاک کردن وحشیگری‌ها و تراژدی‌ها و رنج‌هایی است که ایدئولوژی نازیسم برای بشریت به ارمغان آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها