کد خبر: ۲۶۵۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
رئیس جمعیت هلال احمر از راه اندازی مدرسه امداد و نجات خبر داد.

 

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، پیرحسین کولیوند در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت مقوله آموزش در حوزه‌های مختلف، گفت: مدارس ظرفیت بسیار بالایی برای ارتقای سطح آموزش همگانی دارند و می‌توانند جامعه را به شکلی خوب هدایت کنند.

وی افزود: تاسیس مدرسه امداد و نجات امروز در دستور کار هلال احمر قرار گرفته است و در چنین فضایی می‌توان نیروهایی توانمند تربیت و نظام سلامت و امدادی جامعه را تقویت کرد. در این راستا با آموزش و پرورش نیز رایزنی خواهد شد تا بتوان گامی موثر در عرصه آموزش برداشت.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هلال احمر آماده است تا در زمینه بهداشت و درمان به کمک نظام سلامت رفته و یاری رسان باشد. امروز خدمت به مردم اولویت اصلی جمعیت هلال احمر است و نباید لحظه ای در این عرصه کوتاهی کرد.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، کولیوند با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در هر مجموعه‌ای ادامه داد: تجلیل از بازنشستگان و انجام امور مربوط به آن‌ها برای جمعیت هلال احمر بسیار مهم است و تلاش می‌شود تا دغدغه‌های این عزیزان در کم‌ترین زمان ممکن برطرف شود. در راستای گرامیداشت زحماتی که بازنشستگان در سال‌های اخیر انجام داده‌اند، بزودی مراسمی برای تجلیل از این بزرگواران برگزار خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری