کد خبر: ۲۶۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
نرخ دلار توافقی صبح امروز یکشنبه ۲۲ آبان ۳۳ هزار و ۱۴۵ تومان به ثبت رسید. هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۴۸۱ هزار فروخته شد

قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ۲۲ آبان با افت ۱۸۰ تومانی نسبت به دیروز به ۳۳ هزار و ۱۴۵ تومان رسید. یورو در بازار متشکل ارزی روندی مخالف اسکناس آمریکا در پیش گرفت و ارزش آن با افزایش ۹۵ تومانی به ۳۳ هزار و ۸۹۵ تومان ارتقا پیدا کرد. در بازار طلا و همزمان با ثبت نخستین خرید و فروش‌ها، قیمت طلا ۱۸ عیار بدون تغییر یک میلیون و ۴۸۱ هزار تومان تثبیت شد. نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی با رشد ۳۱ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۹۸۳ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که ۱۵ میلیون و ۲۰۶ هزار فروخته شد، رشد قیمت ۵۵ هزار تومانی را تجربه کرد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش اعتدال، قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۲ آبان همزمان با نخستین معاملات بازار متشکل ارزی ۳۳ هزار و ۱۴۵ تومان به ثبت رسید. به این ترتیب نرخ دلار توافقی نسبت به عصر دیروز ۱۸۰ تومان تنزل پیدا کرد. عصر شنبه دلار توافقی کار خود را با نرخ ۳۳ هزار و ۳۲۵ تومان به پایان رسانده بود. با این حال قیمت یورو امروز یکشنبه در بازار متشکل ارزی به ۳۳ هزار و ۸۹۵ تومان رسید درحالی که دیروز خرید آن ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان هزینه داشت.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی

انواع ارز شنبه امروز
دلار 33 هزار و 325 تومان 33 هزار و 145 تومان
یورو 33 هزار و 800 تومان 33 هزار و 895 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۲۲ آبان تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در بازار یک میلیون و ۴۸۱ هزار تومان به ثبت رسید. عصر دیروز طلا ۱۸ عیار با همین نرخ به کار خود پایان داده بود، اما درقیاس با پنجشنبه هفته قبل شاهد رشد ۱۵ هزار تومانی قیمت طلا هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و 466 هزار تومان یک میلیون و 481 هزار تومان یک میلیون و 481 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۲ آبان همزمان با نخستین خرید و فروش‌های بازار ۱۵ میلیون و ۹۸۳ هزار تومان به ثبت رسید. رقمی که رشد ۳۱ هزار تومانی قیمت سکه امامی نسبت به دیروز را نشان می‌دهد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۵۵ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۲۰۶ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. سکه گرمی، اما بدون تغییر، سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
امامی 15 میلیون و 902 هزار تومان  15 میلیون و 952 هزار تومان  15 میلیون و 983 هزار تومان 
طرح قدیم 14 میلیون و 901 هزار  تومان 15 میلیون و 151 هزار  تومان 15 میلیون و 206 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 300 هزار تومان سه میلیون و 300 هزار تومان سه میلیون و 300 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری