کد خبر: ۲۶۵۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
زاکانی گفت: جنس آلزایمری که رئیس جمهور آمریکا دارد دستاوردی برای ما داشته به شکلی که پس ذهن خواسته خودشان را اعلام کرده‌اند. در شرایطی که این فرد، معلول به تمام معناست و برای سرپا بودن نیازمند عصای زیربغل است و ظرف روز‌های گذشته تیر مشقی را در تاریکی شب شلیک کرده است.

زاکانی: بایدن به تمام معنا معلول است

علیرضا زاکانی شهردار تهران در آئین بهره‌برداری از پنج پروژه توسعه و نگهداشت شبکه اصلی مدیریت آب‌های سطحی پایتخت با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: فتنه بزرگی در کشور روی داده که دست‌های پیدا و پنهان در این فتنه خواسته‌های حداکثری، میانی و حداقلی را دنبال می‌کند. خواسته حداکثری آن‌ها تجزیه ایران عزیز است و می‌دانند که بزرگترین مانع آن انقلاب اسلامی و اتحادی است که میان هموطنان‌مان به واسطه اسلام وجود دارد. البته در این راستا مقدمه چینی سنگینی را انجام داده‌اند. خواست میانی آن‌ها جلوگیری از سرعت و شتاب پیشرفت کشور است و تلاش می‌کنند نظام کارآمد را در دید جهانیان مخدوش کنند و خواست حداقلی آن‌ها این است که ظرفیت خدمت رسانی در کشور را کاهش دهند و در نهایت تمام تلاش آن‌ها برای رسیدن به خواسته‌های حداکثری است، ولی خود را در مسیر خواسته‌های میانی و حداقلی نیز قرار داده‌اند.

به گزارش اعتدال، وی تاکید کرد: در شورا و شهرداری تهران تلاش این بوده که خواست دشمن را زیر پا لگدمال کنیم و افق روشنی را پیش روی خود قرار دهیم. در همین راستا هنوز این فتنه آغاز نشده بود که ما شنبه‌های امید و افتخار را شروع کردیم و آن را مستمر ادامه خواهیم داد. امروز در این فتنه بزرگ و پیچیده به روشنی خواست دشمن مشخص شده به شکلی که رئیس جمهور آمریکا در روز‌های گذشته قول آزادی به اغتشاشگران داده است. جنس آلزایمری که رئیس جمهور آمریکا دارد دستاوردی برای ما داشته به شکلی که پس ذهن خواسته خودشان را اعلام کرده‌اند. در شرایطی که این فرد، معلول به تمام معناست و برای سرپا بودن نیازمند عصای زیربغل است و ظرف روز‌های گذشته تیر مشقی را در تاریکی شب شلیک کرده است.

نمی‌گذاریم شهر را آشوب زده در ذهن مردم جا بیندازند
زاکانی افزود: وقتی در این اغتشاشات جایی آتش زده می‌شود و فتنه گران در صحنه هستند ما باید در آنجا حاضر شویم و نسبت به خاموش کردن آتش و رفع سد معبر اقدام کنیم. وظیفه داریم در صحنه حاضر شویم و پاکبانان ما نسبت به برگرداندن شهر به حالت عادی اقدام می‌کنند. در این ایام هر شب این خدمت را مستمر ارائه کردیم. از این آشوب‌ها ناراحتیم، ولی نمی‌گذاریم شهر را آشوب زده در ذهن مردم جا بیندازند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری