کد خبر: ۲۶۵۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
دلار در صرافی ملی ۲۹ هزار و ۲۵ تومان فروخته شد. قیمت سکه امامی به ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار رسید

قیمت دلار امروز شنبه ۱۴ آبان در صرافی ملی ۲۹ هزار و ۲۵ تومان اعلام شد. درحالی که نرخ فروش دلار در صرافی ملی نسبت به روز پنجشنبه کاهش داشته اما در بازار طلا، شاهد تداوم روند صعودی قیمت‌ها هستیم. طوری که تا ساعت ۱۱ امروز ارزش هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد ۵۲ هزار تومانی به یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید و نرخ فروش سکه امامی با افزایش ۱۹۵ هزار تومانی، روی پله ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ایستاد.

قیمت ارز در صرافی ملی

به گزارش اعتدال، قیمت دلار امروز شنبه ۱۴ آبان در صرافی ملی ۲۹ هزار و ۲۵ تومان است. به این ترتیب نرخ فروش دلار در نخستین روز معاملاتی هفته ۲۰ تومان نسبت به پنجشنبه کاهش پیدا کرده است. از طرفی قیمت یورو امروز شنبه ۱۴ آبان در صرافی ملی ۲۹ هزار و ۱۵ تومان است که این رقم درقیاس با پنجشنبه، کاهش ۳۵ تومانی نرخ فروش اسکناس اروپا را نشان می‌دهد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز چهارشنبه پنجشنبه امروز
دلار 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 25 تومان
یورو 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 15 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۴ آبان در نیمه نخست معاملات بازار یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به ثبت رسید. این رقم جهش ۵۲ هزار تومانی قیمت طلا درجریان نخستین خرید و فروش‌های هفته جدید را نشان می‌دهد. چون عصر پنجشنبه هر گرم طلا ۱۸ عیار کار خود را با نرخ یک میلیون و ۳۹۸ هزار تومان به پایان رسانده بود. قیمت امروز طلا ۱۸ عیار در قیاس با روز چهارشنبه، رشد ۵۴ هزار تومانی ارزش این فلز را نشان می‌دهد.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

چهارشنبه پنجشنبه امروز
یک میلیون و 396 هزار تومان یک میلیون و 398 هزار تومان یک میلیون و 450 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز شنبه ۱۴ آبان در نیمه نخست معاملات بازار به ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. طلافروش‌ها و صراف‌ها هر قطعه سکه امامی را عصر پنجشنبه ۱۶ میلیون و پنج هزار تومان می‌فروختند و به این ترتیب همزمان با نخستین خرید و فروش‌ها این هفته، شاهد افزایش ۱۹۵ هزار تومان ارزش سکه امامی بودیم. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز که ساعت ۱۱ امروز ۱۵ میلیون و ۴۸ هزار تومان به ثبت رسید، درقیاس با آخرین خرید و فروش‌های هفته قبل سه هزار تومان افزایش داشت. سکه گرمی، اما بدون تغییر قیمت معامله شد و در نیمه ابتدایی معاملات امروز نرخ فروش آن سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تثبیت شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه چهارشنبه پنجشنبه امروز
امامی 15 میلیون و 949 هزار تومان  16 میلیون و پنج هزار تومان  16 میلیون و 200 هزار تومان 
طرح قدیم 14 میلیون و 995 هزار  تومان 15 میلیون و 45 هزار  تومان 15 میلیون و 48 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 250 هزار تومان سه میلیون و 200 هزار تومان سه میلیون و 200 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری