کد خبر: ۲۶۵۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
امام جمعه کرج:
نماینده ولی فقیه در البرز با بیان اینکه تلاش می‌کنند با این اقدامات القا کنند که فضای کشور بحرانی است، گفت: مردم این روز‌ها به یاد جنایات دهه شصت و اقدامات منافقین افتادند.

دیروز ناجا و بسیج در کرج حوصله به خرج دادند

امام جمعه کرج گفت: دوستان بسیج و ناجا دیروز حوصله به خرج دادند و با صبوری فضا را مدیریت کردند، ماموران آسیب دیدند، اما اجازه ندادند به شهر آسیبی برسد.

به گزارش اعتدال، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۱۳ آبان ماه کرج گفت: شهادت بسیجی سید روح الله عجمیان که دیروز به دست اشرار و داعشی‌های داخلی با وحشی گری به شهادت رسید را تسلیت می‌گوییم.

وی افزود: وضعیت اغتشاشگران کاملا مشخص شد و لازم است با مسببین این موضوع برخورد جدی شود.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: وقتی دانش آموزان و دانشجویانی هستند که ممکن است فریب خورده باشند، باید آنان را اصلاح کرد، باید با صبوری با آنان صحبت کرد و آنان را بازگردانیم.

آیت الله حسینی همدانی گفت: وقتی اشرار با سلاح سرد و گرم وارد عرصه می‌شوند و رعب و وحشت ایجاد می‌کنند، قصدشان این است که عدم همراهی مردم با اغتشاشگران را جبران کنند، اما مردم واقعا خوب عمل کردند.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنند با این اقدامات القا کنند که فضای کشور بحرانی است، خاطرنشان کرد: مردم این روز‌ها به یاد جنایات دهه شصت و اقدامات منافقین افتادند.

نماینده، ولی فقیه در البرز تصریح کرد: دوستان بسیج و ناجا دیروز حوصله به خرج دادند و با صبوری فضا را مدیریت کردند، ماموران آسیب دیدند، اما اجازه ندادند به شهر آسیبی برسد.

وی تأکید کرد: بدون مقدمه تقاضای ما این است که نباید اجازه جولان به آشوبگران داده شود، فراهم کردن سلاح و حمله به مردم و نیروی انتظامی و آسیب زدن به اموال عمومی قابل چشم پوشی نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری