کد خبر: ۲۶۵۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
شبکه موسوم به اعماق وابسته به گروهک تروریستی داعش ویدیویی از بیعت عامل حمله تروریستی حرم شاهچراغ شیراز با خلیفه این گروهک منتشر کرد.

انتشار نام و عکس عامل حمله شاهچراغ از سوی داعش+ فیلم بیعت خلیفه داعش

گروهک تروریستی داعش تصویر تروریست عامل حمله به زنان و کودکان در حرم شاهچراخ در شیراز را منتشر کرد.

به گزارش اعتدال، این گروهک ساعاتی بعد از انتشار تصاویر ویدیویی از آنچه آن را بیعت تروریست انغماسی اعلام کرد، تصویر این تروریست را کنار پرچم گروهک مذکور هم در شبکه‌های اجتماعی قرار داد.

تعداد بازدید : 0


گفتنی است در جریان حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ، حضرت احمدبن موسی (ع)، ۱۵ نفر از هموطنان به شهادت رسیدند و ۱۹ نفر زخمی و مجروح شدند. چند زن و کودک میان شهدا و مجروحان این حمله تروریستی به چشم می‌خوردند.

مهاجم تروریست بعد از ورود به داخل حرم مطهر شاهچراغ که همزمان با نماز مغرب و عشاء بود، به‌سمت زائران تیراندازی کرد و تعدادی از زائران را شهید و مجروح کرد.

این فرد مسلح با اسلحه کلاشنیکف از درب ورودی باب الرضا (ع) وارد و با مقابله خادم ورودی درب مواجه شد و با شلیک به پای خادم با سرعت به‌سمت شبستان امام خمینی دوید.

امام جماعت در حال تکبیرة الاحرام بود که شلیک تیر به خادم زده شد و صدا پیچید، در این لحظه یکی از خدام با هوشیاری به‌سرعت درب شبستان را بست و جمعیت زیادی در حال نماز جماعت بودند که به‌لطف خداوند حفظ شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری