کد خبر: ۲۶۵۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
گزارش اختلال دراتصال به پیام رسان واتس آپطبق آمار وب سایت رصد قطعی داون دتکتور، تقریبا حدود ۷۰ هزار کاربر وجود اختلال را گزارش و اعلام کردند قادر به اتصال پیام یا اتصال به سرور نیستند.

شرکت متا پلتفرمز که مالک واتس‌اپ است، اعلام کرد مشکلاتی که باعث اختلال گسترده در ارسال و دریافت پیام در این پیام رسان شده بود را برطرف کرده است.

به گزارش اعتدال به نقل ازایسنا، واتس‌اپ امروز سه‌شنبه در کشورهای متعدد جهان برای مدت حدود دو ساعت غیرقابل دسترس بود و باعث شد مهندسان متا در ساعات اولیه صبح روز جاری برای شناسایی و حل مشکل، به تکاپو بیافتند.

این شرکت درباره علت این اختلال، توضیحی نداد و تنها سخنگوی متا در بیانیه‌ای که ایمیل شد، اعلام کرد مطلع هستیم که مردم امروز برای ارسال پیام در واتس‌اپ دچار مشکل شدند. ما این مشکل را برطرف کرده و بابت مشکلات ایجاد شده، عذرخواهی می‌کنیم.

طبق آمار وب سایت رصد قطعی داون دتکتور، تقریبا حدود ۷۰ هزار کاربر وجود اختلال را گزارش و اعلام کردند قادر به اتصال پیام یا اتصال به سرور نیستند.

کاربران در سراسر جهان از جمله در انگلیس، هند، امارات متحده عربی و هنگ کنگ، اختلال در واتس‌اپ را گزارش کردند. این طولانی‌ترین اختلال واتس‌اپ پس از قطعی یک سال پیش این سرویس بود که باعث مهاجرت گسترده کاربران به پیام رسان‌های رقیب سیگنال و تلگرام شد.

ارزش سهام متا پلتفرمز در پی قطعی واتس‌اپ، پیش از آغاز معاملات بازار آمریکا، ۰.۷ درصد کاهش یافت و به ۱۲۸.۸۵ دلار رسید.

بر اساس گزارش رویترز، هشتگ قطعی واتس‌اپ در توییتر ترند شد و بیش از ۱۴۰ هزار توییت و صدها یادداشت در این باره در اینترنت ارسال شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری