کد خبر: ۲۶۴۹۶۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
یک دانش آموز پسر مقطع متوسطه اول دبیرستان سوم شعبان کرج امروز شنبه پس از حضور اورژانس و انتقال از مدرسه به یکی از مراکز درمانی کرج با وجود تلاش پرسنل درمانی درگذشت.

فوت ناگهانی دانش‌آموز کرجی / توضیحات اورژانس

به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا، دکتر احمد مهدوی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز ضمن تایید فوت این دانش آموز اظهار داشت: ساعت ۷:۳۰صبح امروز طی تماس با این مرکز مبنی بر درخواست امداد و کمک درمانی همکاران اورژانس به مدرسه سوم شعبان اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه مریض بدحال بود بعد از معاینه اولیه احیا شروع و در حین احیا به بیمارستان شهید مدنی منتقل می شود.

وی بیان داشت: متاسفانه عملیات احیا بر روی بیمار موثر واقع نشده و بیمار فوت می کند.

رییس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج نیز به خبرنگار ایرنا گفت: جزییات پزشکی فوت این دانش آموز کرجی که در مقطع متوسطه اول تحصیل می کرده در دست بررسی است .

رحمت الله نژاد فلاح افزود: این اتفاق در ساعت هفت و ۲۳ دقیقه برای این دانش آموز افتاده و همکاران مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و اورژانس این دانش آموز را به بیمارستان منتقل می کند .

نژاد فلاح بیان داشت: پدر و مادر دانش آموز همراه او در بیمارستان بودند که متاسفانه دانش آموز در بیمارستان فوت می کند .

به گفته یکی از بستگان این دانش آموز، پیکر "پارسا اکبریان" پایه کلاس هشتم ( کلاس دوم دوره متوسط اول) قرار است فردا یکشنبه در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری