کد خبر: ۲۶۴۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
رئیس جمهور آمریکا در حال خوردن بستنی، و در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد قدرت دلار و اقتصاد آمریکا، می‌گوید: اقتصاد آمریکا مثل جهنم قوی است.
تعداد بازدید : 0

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به خاطر اینکه در پورتلند هنگام خوردن بستنی به خبرنگار گفت اقتصاد آمریکا قوی است به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش فرارو، یک روز پس از اینکه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، انتقاد محافظه‌کاران را در رسانه‌های اجتماعی به خاطر توصیه‌های ناخواسته به یک دختر نوجوان در کالیفرنیا، برانگیخت، دوباره به دلیل ادعای اقتصاد قوی آمریکا خبرساز شد.

این اظهار نظر در خلال گفتگو با خبرنگاری در پورتلند بیان شد، که از رئیس جمهور پرسید که آیا نگرانی در مورد قدرت دلار آمریکا در بحبوحه افزایش تورم دارد یا خیر. بایدن در حالی که یک بستنی قیفی شکلاتی در دست داشت، پاسخ داد: من نگران قدرت دلار نیستم. من نگران بقیه جهان هستم. اقتصاد ما مثل جهنم قوی است.

وی افزود: تورم در سراسر جهان است. وضعیت بدتر از آمریکاست، بنابراین مشکل عدم رشد اقتصادی و سیاست صحیح در کشور‌های دیگر است نه ما. بایدن همچنین گفت: این تورم در سراسر جهان است.

بایدن روز جمعه به عنوان بخشی از یک تور سه ایالتی در غرب ایالات متحده برای جلب توجه مشارکت کنندگان در انتخابات میان دوره‌ای آتی از پورتلند بازدید کرد. وی همچنین از کالیفرنیا دیدن کرد و قصد دارد قبل از بازگشت به واشنگتن دی سی از کلرادو دیدن کند.

اظهار نظر بایدن در مورد اقتصاد قوی آمریکا یک روز پس از آن است که او از نزدیک پشت یک دختر نوجوان قرار گرفت و به او توصیه کرد تا زمانی که دختر ۳۰ ساله نشده، به طور جدی با پسر‌ها قرار ملاقات نگذارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها