کد خبر: ۲۶۴۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
سید کاظم موسوی اردبیلی، درباره حوادثی که گفته می‌شود در مدرسه شاهد اردبیل رخ داده است، گفت: چنین چیزی نیست، من تکذیب می‌کنم. همچنین چیزی نیست، این مسئله را درست کرده‌اند و از آن غول ساخته‌اند.

نماینده اردبیل: ماجرای مدرسه شاهد اردبیل را درست کرده‌اند

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی کشته شدن یک دانش‌آموز در مدرسه شاهد این استان را تکذیب کرد.

به گزارش اعتدال، سید کاظم موسوی اردبیلی، درباره حوادثی که گفته می‌شود در مدرسه شاهد اردبیل رخ داده است، گفت: چنین چیزی نیست، من تکذیب می‌کنم. همچنین چیزی نیست، این مسئله را درست کرده‌اند و از آن غول ساخته‌اند.

نماینده مردم اردبیل بیان کرد: این مسئله که یک دانش‌آموز کشته شده است را تکذیب می‌کنم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود تعدادی از دانش‌آموزان در این حادثه مجروح شده‌اند، بیان کرد: چنین اتفاقی را نشنیده‌ام و از خودم هم نمی‌توانم چیزی بگویم.

پیش‌تر «علی محبوبی پور» مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل شایعات و ادعا‌ها درباره جان باختن یک دانش آموز دختر در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا تکذیب می‌شود و به هیچ وجه صحت ندارد. مردم مومن و انقلابی و غیرتمند اردبیل تحت تاثیر شایعات رسانه‌های معاند قرار نمی‌گیرند.

وی افزود: در اردبیل تاکنون هیچ کشته و مجروحی نداشتیم و حتی دستگیری افراد هم در این شهر قابل توجه نبوده است. هیچ دانش آموزی طی روز‌های اخیر دستگیر نشده و این موضوع نیز کذب است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری