کد خبر: ۲۶۴۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور:
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: امروز سازمان «سیا»، تمامی نیروهای خود را وارد کشورهای اطراف ایران کرده است، چرا که از موج انقلابی‌های ایران می‌ترسد.

سازمان «سیا» از موج انقلابی‌های ایران می‌ترسد

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور، در سی و چهارمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد که در وزارت جهاد و کشاورزی برگزار شد، جهاد سازندگی را پدیده‌ای نوظهور در تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: جهاد سازندگی یک نهاد آماده بود و آرامش خود را در آرامش مردم می‌دید. در عملیات فتح‌المبین، جهاد سازندگی به‌گونه‌ای جاده‌سازی کرد که ما را به مقر فرماندهی صدام رساند.

بخش هایی از اظهارات رضایی را در ادامه می خوانید:

*انحلال جهاد سازندگی یک معماری غلط بود؛ چراکه جهاد سازندگی یکی از نهادهای موفق بود که باید این مسیر ادامه پیدا می‌کرد. انحلال جهاد سازندگی باعث شد تا انسجام و وحدت دچار ضعف شود.

*امروز نیازمند تفکر جهادی در جنگ پیشرفت هستیم، امروز هدف ناامنی‌ها در ایران، فرار سرمایه‌گذارهای داخلی و خارجی از کشورمان است. امروز دشمن از ارتباطات ایران در سطح منطقه و آسیا و جوانان جهادی ایرانی می‌ترسد و به‌همین دلیل از اغتشاش‌گران و آشوب‌گران در ایران حمایت می‌کند.

*امروز سازمان «سیا»، تمامی نیروهای خود را وارد کشورهای اطراف ایران کرده است، چرا که از موج انقلابی‌های ایران می‌ترسد. ما در جنگ پیشرفت باید به مسیر انقلاب اسلامی برگردیم؛ اگر به مسیر قبل برگردیم، جهاد فرهنگ ایجاد خواهد شد؛ اما اگر جهاد خاموش شود، فرهنگ و هویت ما خاموش خواهد شد.

*امروز باید قرارگاه بزرگی از پیشکسوتان جهاد تشکیل شود و برای آبادانی کشور از آن‌ها کمک گرفته شود و پرچم جهاد پیشرفت را بلند کنیم. دولتمردان، مصمم هستند یک‌بار دیگر پرچم‌های جهاد پیشرفت را به اهتزاز در بیاورند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری